# značkovýobsah

Ovládajte svoj domov a digitálny život s Google Nest Hub

Zariadenie, ktoré uľahčuje váš život, znie príliš dobre na to, aby to bola pravda, ale dnes je skutočnou realitou. Google Nest Hub vám pomáha v domácnosti, informuje vás o dôležitých informáciách a poskytuje aj zábavu.

#brandedcontent - spoluautorom tohto článku bola spoločnosť Google.

Inteligentné reproduktory Google Nest majú rôzne tvary a veľkosti, ale Nest Hub je najkomplexnejší z radu. Okrem jasného reproduktora má tento digitálny asistent aj 7-palcový dotykový displej, aby bolo možné potrebné informácie zobraziť aj vizuálne. Možnosti sú nekonečné, od veľmi jednoduchých úloh až po vypracovanie rutín.

Rozhovor so zariadením môže znieť ako zbytočný luxus, ale v mnohých prípadoch môže byť stále mimoriadne užitočný. Napríklad pri varení dodržiavate recept z YouTube, ale nechcete sedieť so špinavými prstami na obrazovke a pozastaviť tak video? Potom jednoducho požiadajte Nest Hub svojím hlasom, aby to urobil za vás. Aj keď chcete previesť množstvá v anglických jednotkách, ako sú šálky a unce, na gramy a litre, môžete jednoducho požiadať svoj inteligentný reproduktor. „Ahoj Google, koľko gramov sú dve libry?„Pri krájaní kuracieho mäsa je oveľa hygienickejšie ako pri použití dotykovej obrazovky tabletu alebo telefónu.

Ovládanie zábavy

Inteligentný reproduktor môže samozrejme prehrávať hudbu a rádio sám, ale dokáže ovládať aj ďalšie prepojené zariadenia. Radšej by ste počúvali svoj obľúbený zoznam skladieb prostredníctvom domáceho kina? Potom povedzte zariadeniu Nest Hub, aby v ňom prehralo váš zoznam skladieb.

Pomocou zariadenia Google Chromecast môžete prehrávať videá z Netflixu, YouTube a mnohých ďalších poskytovateľov priamo na televízore. K sieti Nest Hub môžete dokonca pripojiť lampy, zvončeky, zámky, vysávače a mnoho ďalších zariadení. Takto vytvoríte dom, ktorý je možné plne ovládať bez pohnutia prstom.

Denné úlohy

Nest Hub sa dokáže postarať aj o malé úlohy, na ktoré občas zabudnete alebo nechcete vždy vstávať. Idete spať skôr a potom poviete inteligentnému reproduktoru: „Ahoj Google, nastav teplotu na ekologický režim. “. Takto sa zbytočne nezapína kúrenie a šetríte energiu.

Nikdy tiež nemusíte vstávať z postele, aby ste vypli lampu, pretože „Ahoj Google, vypni svetláStačí s Nest Hub. Počas rannej rutiny vás môže asistent informovať o predpovedi počasia a dopravných zápchach, aby ste ich nemuseli vyhľadávať sami. Alebo nechajte Nest Hub už zobrazovať a čítať váš kalendár, aby ste presne vedeli, čo musíte v ten deň urobiť.

Multiroom

S takou rozsiahlou funkčnosťou prirodzene chcete, aby vás asistent mohol počuť všade, ale samozrejme nepotrebujete veľký Nest Hub vo všetkých miestnostiach. Preto kombinujte Nest Hub s lacnejším Nest Mini. Tento malý inteligentný reproduktor má rovnaké príkazy, ale nemá obrazovku, takže ho možno schovať do rohu miestnosti. Týmto spôsobom môžete tiež vytvoriť skutočný zážitok z viacerých miestností, ktorý vám umožní hrať rovnakú hudbu synchrónne na viacerých reproduktoroch a v rôznych miestnostiach.

Rám obrazu

Google samozrejme tiež chápe, že obrazovku Nest Hub nebudete používať celý deň, ale aj v takýchto chvíľach môže byť inteligentný reproduktor stále funkčný. Napríklad obrazovka môže fungovať ako digitálny fotorámik pre príjemnú domácu atmosféru. Použite výber vlastných fotografií z Fotiek Google alebo zobrazte nádherné obrazy z umeleckej galérie.

čítaj viac
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found