Ako

Týmto spôsobom prepínate medzi dvoma účtami Instagram

Pomerne veľa ľudí má viac účtov na Instagrame. Jeden osobný a jeden napríklad pre ich spoločnosť alebo združenie. Chcete si tiež vytvoriť druhý účet Instagram? Krok za krokom vysvetľujeme, ako na to.

Krok 1: Vytvorte si účet

Ak si chcete vytvoriť druhý účet, otvorte vo svojom smartfóne aplikáciu Instagram. Potom prejdete do svojho profilu klepnutím na svoju fotografiu v pravom dolnom rohu. Názov vášho účtu je centrálne umiestnený v hornej časti. Stlačte toto a vyberte Pridať účet. Ak chcete vytvoriť úplne nový účet, klepnite na v dolnej časti Registrovať. Potom pokračujete ďalej Zaregistrujte sa pomocou telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy tlačiť. Postupujte podľa pokynov na obrazovke: zadajte svoju e-mailovú adresu, zadajte názov účtu a zvoľte heslo. Používate aj Facebook? Potom môžete svoj účet Instagram prepojiť s Facebookom, aby ste rýchlo dosiahli skóre niektorých sledovateľov. Nakoniec môžete do nového účtu pridať aj profilový obrázok. Dokončené s Pripravený.

Krok 2: Zdieľanie účtu

Chcete spravovať jeden účet Instagram s niekoľkými ľuďmi? Potom jedna osoba vykoná krok 1 a vytvorí si účet so spoločnou e-mailovou adresou. Potom osoba zdieľa e-mailovú adresu a heslo použité s ostatnými správcami. Potom sa pomocou týchto informácií môžu prihlásiť do svojho zariadenia.

Krok 3: Prepnite

Najdôležitejšia vec, ktorú treba vedieť, ak máte dva účty Instagram? Ako prejsť z jedného účtu na druhý. Našťastie je to veľmi jednoduché: kliknete na svoj profilový obrázok vpravo dole a potom na názov aktuálneho účtu vľavo hore. Potom dostanete prehľad účtov, pomocou ktorých sa môžete prihlásiť. Pokračujte výberom jedného zo zoznamu. Prestanete po čase používať určitý účet? Potom sa môžete odhlásiť tak, že najskôr prepnete na príslušný účet, klepnutím na tri bodky v pravom hornom rohu a v dolnej časti zoznamu zobrazíte Odhláste sa z názvu účtu vybrať. Potvrďte pomocou Odhlásiť Sa.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found