Ako

Inštalačné CD alebo USB kľúč pre Windows 8.1 v 3 krokoch

Počítače sa už nedodávajú s originálnym inštalačným médiom. Našťastie ich môžete ľahko vyrobiť a to je užitočné mať po ruke, ak sa niekedy pokazí. Naučte sa, ako legálne stiahnuť inštalačné médium Windows 8.1 a vytvoriť médium na obnovenie.

Krok 1: Obnovovacie médium

Ak chcete nasledovať tento článok, potrebujete počítač so systémom Windows 8.1 a prázdny USB kľúč s kapacitou 4 GB. Je možné napáliť inštalačné médium na DVD, ale vytvorenie USB kľúča je jednoduchšie. Vložte prázdny USB kľúč s veľkosťou najmenej 4 GB. Niektoré 4 GB kľúče sú odmietnuté, pretože nie je k dispozícii dostatok miesta. V takom prípade použite 8 GB USB kľúč.

Krok 2: Stiahnutie

Prejdite na webovú stránku spoločnosti Microsoft a kliknite na ikonu Vytvorte médium. Stiahne sa súbor, ktorý musíte spustiť. Vyberte požadovaný jazyk (holandčina), vydanie (Windows 8.1) a architektúru (32-bitová alebo 64-bitová). Ak túto možnosť nepoznáte, použite kombináciu klávesov Windows a Pause. Za Typ systému nájdete označenie 32-bitový operačný systém alebo 64-bitový operačný systém.

Označte, že chcete vytvoriť jednotku USB flash, a označte písmeno jednotky USB flash. Program stiahne inštalačné súbory a uloží ich na vašu pamäťovú kartu. Tento proces môže trvať dlho. Potom napíšte na palicu Médium na obnovenie systému Windows 8.1 a majte ho pri sebe vo svojom počítači.

Krok 3: Obnovte systém Windows

USB kľúč môžete použiť na obnovenie systému Windows. Ak sa systém Windows stále bootuje správne, existuje ľahší spôsob. Otvorené Bar Charms a choď do Nastavenia / Zmena nastavení PC / Aktualizácia a obnovenie / Obnovenie systému.

Prvá možnosť je najbezpečnejšia a najhorúcejšia Obnovte svoj počítač bez toho, aby ste ovplyvnili svoje súbory. Týmto sa operačný systém obnoví, vaše súbory a nastavenia však zostanú nezmenené. S Odstráňte všetko a preinštalujte systém Windows Windows sa preinštalujú. Môže to vyžadovať obnovovacie médium USB. Ak sa rozhodnete Pokročilé možnosti zavedenia reštartuje počítač a zobrazí sa vám podobné možnosti obnovenia. Môžete ho tiež použiť na obnovenie všetkých bodov obnovenia systému.