Ako

Nálepky WhatsApp: desať zábavných sád nálepiek

Okrem emoji a gifov môžete v WhatsAppe použiť aj nálepky. Na rozdiel od bežných nálepiek nemáte voľnú ruku, aby ste ich prilepili tam, kam chcete, ale je to pekný spôsob, ako sa prejaviť, keď veľa emodži nerobí svoju prácu. Štandardnú sadu nálepiek WhatsApp môžete rozšíriť o hrnčeky na kávu o všetky druhy nálepiek. Toto je desať zábavných súprav, všetky sú zadarmo.

Stickify Store

Ak ste trochu filmový snob alebo máte naozaj radi popkultúrne odkazy, Stickify Store je balíček, ktorý si určite zamilujete. Na výber máte veľa kategórií, ale môžete si tu tiež vyrobiť vlastné nálepky. Nájdete tu Johna Travoltu z Pulp Fiction, ale aj špeciálne osobnosti zo série MTV Jersey Shore. Môžete si vybrať karikatúry, ešte viac emodži a dokonca aj balíčky nálepiek pre jednotlivé krajiny. V skutočnosti to nie je ani tak balíček nálepiek, ale celá virtuálna krabica od topánok plná listov s nálepkami. Preto tu vyberáme niekoľko obľúbených položiek, takže nemusíte používať príliš veľa aplikácií na používanie nálepiek WhatsApp. O chvíľu sa vrátime so zábavnejšími sadami nálepiek z obchodu Stickify.

Výrobca nálepiek

Ak si môžete v Stickify vytvoriť vlastné nálepky, môžete to urobiť ešte lepšie v aplikácii Sticker Maker (Android a iOS). Táto aplikácia umožňuje vytvárať nálepky z fotografií. Môžete teda napríklad ukázať všetky emócie svojou tvárou alebo z podivného hmyzu, ktorý ste odfotili, urobiť nálepku. A ešte lepšie môžete prekvapiť ľudí, s ktorými sa rozprávate, a to tak, že si z ich profilového obrázka WhatsApp vytvoríte podivnú nálepku.

Nový balíček nálepiek Memes 2019

Mnoho balíkov nálepiek v obchode s aplikáciami pozostáva zo zbierky jednej osoby, napríklad pána Beana. Aj keď je to skvelé, ak ste veľkým fanúšikom niečoho, obzvlášť nás potešia balíčky nálepiek, ktoré obsahujú o niečo univerzálnejší sortiment. Dobrým príkladom toho je New Memes 2019. Nájdete tu napríklad známy mém batoľa zatínajúceho päsť „áno“ alebo nálepku herca Roberta Downeyho Jr, ktorý vyzerá trochu nesúhlasne. V tomto balení nálepiek môžete rátať s množstvom emócií, takže nálepku budete mať vždy pripravenú na veľa rozhovorov.

Clippy samolepky

Ak ste používali Word v 90. / 00. rokoch, pravdepodobne to poznáte. Clippy bola divoko animovaná kancelárska sponka, ktorá vám poskytla tipy, ako najlepšie používať program na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft. Existuje niekoľko dobrých nálepiek, ako napríklad prekvapený Clippy, znak začiarknutia, veľmi nerdy Clippy a nezabezpečený Clippy. Aj keď samozrejme, radšej ho vidíme, ako ho poznáme predovšetkým: pozeráme sa na vás priateľsky jeho očnými viečkami.

Odhoďte nálepky Trumpa

Sú trochu nevýrazní, ale americký prezident dokáže vytiahnuť také bizarné hlavy, že má zmysel iba to, že pre WhatsApp bola vyrobená sada nálepiek Dump Trump. Nech už chcete vyjadriť akúkoľvek emóciu, vždy sa nájde tvár Donalda Trumpa, ktorá vám s tým pomôže. S nálepkami Donalda Trumpa si môžete tiež vybrať medzi telami, tvárami a náhodnými predmetmi, ako je americká vlajka alebo čiapka s volebným sloganom prezidenta.

Love Love od Amoliky (Stickify)

Aj keď je väčšina vyššie uvedených nálepiek dosť otvorená a niekedy trochu negatívna, existuje aj celý arzenál balíčkov nálepiek s veselými alebo roztomilými postavičkami. Napríklad balíček nálepiek Love Love od Amoliky, v ktorom sa stretnete s jednoduchou bábikou pozostávajúcou iba z niekoľkých čiernych línií. Vždy však má niekde srdce, čo z neho robí veľmi roztomilú postavičku, napríklad niekoho povzbudiť.

Potravinové emodži od Emojify (Stickify)

Nie každý rovnako oceňuje jedlo s očami, ale to by mohlo spôsobiť väčšiu zábavu pri šikanovaní partnera, keď sa vás pýta, čo budete v noci jesť. Pekné praženica, krabica hranoliek alebo film s pukancami? S potravinami Emojis môžete kedykoľvek dať príjemnú odpoveď.

Super Mario od Asmana Purwantiho (Stickify)

Existuje dobrá zbierka samolepiek z hier, ale málokedy sme videli inštalatéra z Nintenda vyjadriť toľko emócií ako v hárku so samolepkami Super Maria od Asmana Purwantiho. Či už chcete niekomu ukázať srdce, alebo len to, že sa nahlas smejete, prichádza Mario na pomoc. Jedným z našich obľúbených je Mario schovávaný v trubici. Vždy užitočné, ak sa na vás niekto hnevá alebo ak prebieha diskusia v skupinovej konverzácii, od ktorej by ste sa radi držali ďalej.

Všetko najlepšie od Sandy (Stickify)

Táto sada nálepiek je trochu malá, ale obsahuje presne to, čo chcete povedať, ak na ňu nechcete strácať príliš veľa slov. Kolekcia Happy Birthday robí presne to, čo by ste si predstavovali. Je to zbierka nálepiek, ktoré ukazujú želanie k narodeninám v angličtine, čo je ideálne, ak ste súčasťou skupín WhatsApp, ktoré si navzájom s nadšením prajú šťastné narodeniny.

IT Guys from Sofia (Stickify)

V spoločnosti Computer! Totaal sa nemôžeme vyhnúť odporúčaniu sady nálepiek, ktorá má niečo spoločné s počítačmi. Sofia's IT Guys nie je príliš veľká sada, ale obsahuje vtipné a rozpoznateľné obrázky pre ľudí v oblasti IT a ďalších ľudí, ktorí často používajú počítače a notebooky.