Novinky

Prehliadka Mario Kart: všetko o bezplatnej závodnej hre na vašom smartfóne

Mario Kart Tour pre iOS a Android vyjde čoskoro. Populárna závodná hra, ktorú poznáme z rôznych generácií konzol Nintendo, si preto konečne môžete od septembra zahrať na svojom smartfóne a tablete.

Čo je to Mario Kart Tour?

Mario Kart Tour je dôveryhodná závodná hra, známa už z konzol Nintendo, ale ako aplikácia pre váš Android alebo iPhone a iPad. Počas pretekov znepríjemňujete život svojim súperom okrem iného tým, že ich vyhodíte z vozíka alebo okruh zaplníte banánovými šupkami.

Mario Kart Tour je bezplatná aplikácia. Nintendo zabudovalo do výnosového modelu takzvaných lootboxov, pomocou ktorých môžete hazardovať s krabicou, ktorá môže obsahovať digitálne atribúty, ktoré vám pomôžu pri závodení. K dispozícii sú aj mikrotransakcie, napríklad na odkúpenie čakacích lehôt.

Prokastinácia

Nintendo naplánovalo vydanie Mario Kart Tour na prvý štvrťrok 2019. Pretože sa výrobca hry rozhodol vniesť do hry viac obsahu, závodná hra sa pôvodne odkladala až do leta. Teraz by mala byť závodná aplikácia vydaná 25. septembra.

Zaregistrujte sa na prehliadku Mario Kart

Aj keď hra vyjde až 25. septembra, môžete sa predbežne zaregistrovať pomocou účtu Nintendo. Pre vybraný počet používateľov systému Android existuje aj beta program na testovanie hry.

Mario Kart Tour v Belgicku

Je nepravdepodobné, že by sa hra mohla hrať v Belgicku. Podľa miestnych zákonov o hazardných hrách je systém lootbox nezákonný. Ak stále chcete hrať z Belgicka, budete musieť mať účet Nintendo z inej krajiny a načítať aplikáciu pre Android napríklad pomocou APKmirror. Z dôvodu obmedzení v systéme iOS nebudete môcť Mario Kart Tour v Belgicku inštalovať na svoj iPhone alebo iPad iným spôsobom.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found