Blog

Takto funguje predplatná služba Sonos Flex

Nemôžete to považovať za šialené, alebo teraz máte predplatné. Ponožky, spodky, holiace strojčeky, čokoláda a nedávno reproduktory. So Sonos Flex je možné si prenajať reproduktory.

Ak chcete svoj dom zahltiť reproduktormi Sonos, musíte siahnuť hlboko do vrecka. Pre tých, ktorí to nečakajú, sa teraz môžete rozhodnúť aj pre prenájom reproduktorov od spoločnosti Sonos.

K dispozícii sú rôzne možnosti, od 15 eur mesačne. V rámci tohto predplatného tzv Pre každú izbu, získate 2 reproduktory Sonos One v bielej alebo čiernej farbe. Ak chcete hlavne sledovať reproduktory pri sledovaní televízie, môžete sa rozhodnúť pre balíček Pre váš televízor. Za cenu 25 eur mesačne získate okrem dvoch reproduktorov Sonos One aj Sonos Beam.

Najdrahšie predplatné 50 eur mesačne, tzv Pre domáce kino, ponúka dva reproduktory Sonos One, subwoofer a prehrávač Playbar, ktorý sa automaticky nastavuje tak, aby produkoval najlepší zvuk. Toto je jediné predplatné, kde Sonos pomáha zadarmo nastaviť váš systém Sonos. V rámci všetkých predplatných sa zariadenia dodávajú bezplatne.

Sonos Flex ponúka riešenie pre ľudí, ktorí nemajú peniaze na zakúpenie systému Sonos, ale chcú ho mať doma. Ak by ste si chceli kúpiť zariadenia z predplatného For Home Cinema sami, prišli by ste celkovo o viac ako dvetisíc eur: Sonos One stojí 229 eur, Playbar 799 eur a subwoofer 799 eur. Rýchly výpočet ukazuje, že predplatné máte k dispozícii až po 40 mesiacoch (takmer 3,5 roku).

Ďalšou výhodou predplatného je, že reproduktory sú okamžite nahradené najnovšími modelmi, keď sa objavia. Predplatné je tiež možné kedykoľvek upraviť alebo zrušiť.

Aplikácia Sonos Flex je v súčasnosti k dispozícii pre 500 domácností, ale ak na to bude mať Sonos, môže sa táto služba čoskoro rozšíriť, ak bude služba predplatného úspešná. Stále sa môžete zaregistrovať.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found