Preskúmanie

DriverAgent 2.2010.1.5

Výrobcovia hardvéru pravidelne vydávajú vylepšené verzie ovládačov. Spravidla sa tým odstránia problémy a optimalizuje sa výkon. Pre stabilný systém je rozumné vždy používať najnovšie ovládače. Manuálne skontrolovať všetko na webových stránkach výrobcov hardvéru však trvá strašne veľa času. Riešením je program DriverAgent.

Windows Update bohužiaľ nie vždy zaisťuje, aby bol váš počítač aktualizovaný na najnovšie ovládače pre váš monitor, procesor, grafickú kartu, sieťový adaptér, tlačiareň, pevný disk, myš, klávesnicu a internú pamäť. Jednoducho nezistí všetky aktualizácie pre váš hardvér. Našťastie s DriverAgent môžete rýchlo skontrolovať, či potrebujete aktualizovať počítač. Po stiahnutí súboru exe z webovej stránky otvorte program priamo. Nie je potrebná žiadna inštalácia. Skenovací modul DriverAgent potom skontroluje, či sú k dispozícii nové verzie ovládačov pre komponenty. Softvér tvrdí, že čerpá z databázy viac ako dvanástich miliónov vodičov. Vývojári v priemere vydajú každý deň 5 000 nových alebo vylepšených ovládačov. Sila DriverAgent je v tom, že rýchlo vyberá všetky aktualizácie z Internetu a z veľkého množstva ovládačov pripája správne verzie k rôznym hardvérovým komponentom vášho systému.

Skenovací modul DriverAgent je veľmi rýchly.

Po skenovaní sa na webovej stránke zobrazí prehľad všetkých hardvérových komponentov. Červené krížiky označujú, ktoré komponenty je potrebné aktualizovať. DriverAgent odvádza svoju prácu veľmi dobre, pretože na našom novom testovacom stroji Windows 7 zistil sedem zastaraných ovládačov. Na našom počítači XP program našiel najmenej 26 nových aktualizácií. Teraz už presne viete, pre ktoré komponenty sú nové ovládače k ​​dispozícii, aby ste mohli cielene prechádzať na správnu webovú stránku výrobcu. Potom si aktualizácie stiahnete manuálne. Aj keď DriverAgent obsahuje odkazy na priame stiahnutie nových ovládačov, dostanete sa na stránku s platbami. Ak chcete použiť odkazy na stiahnutie v DriverAgent, ste bohužiaľ nútení zaplatiť 29,95 dolárov za ročnú licenciu.

Môžete presne vidieť, pre ktoré hardvérové ​​komponenty sú nové ovládače k ​​dispozícii.

DriverAgent 2.2010.1.5

cena Skenovanie je zadarmo, použitie odkazov na stiahnutie stojí 29,95 dolárov ročne

Jazyk Angličtina

Stredná 559 kB na stiahnutie

OS Windows 98/2000 / XP / Vista / 7

Požiadavky na systém Neznáme

Tvorca Phoenix Technologies LTD.

Rozsudok 7/10

Pros

Nevyžaduje sa žiadna inštalácia

Modul rýchleho skenovania

Veľká databáza

Negatíva

Nie v holandčine

Priamy odkaz na stiahnutie funguje iba v platenej verzii