Ako

Nová aktualizácia systému Windows pre švédsky program Outlook

Minulý týždeň spoločnosť Microsoft vydala aktualizáciu pre Outlook, vďaka ktorej je Outlook 2007 pre mnohých používateľov švédsky. Pre niektorých to bude vynikajúci spôsob, ako oprášiť svoje znalosti tohto škandinávskeho jazyka. Avšak pre väčšinu ľudí to bude skutočne nepríjemné. Spoločnosť Microsoft teraz problém vyriešila. Vysvetlíme, ako vrátiť aktualizáciu späť.

Spoločnosť Microsoft odvtedy nahradila aktualizáciu aktualizáciou, ktorá nespôsobuje problémy s jazykovými nastaveniami Outlooku. Týka sa aktualizácie KB4011110, ktorú inštalujete z ponuky Windows Update. Prídete odtiaľto Štart hľadať ďalej Hľadajú sa aktualizácie, potom stlačte tlačidlo Hľadajú sa aktualizácie a nainštalujte nájdené aktualizácie.

Odinštalujte aktualizáciu

Najskôr otvorte zoznam nainštalovaných aktualizácií. Nájdete ho vyhľadaním výrazu z ponuky Štart aktualizácie. Vo Windows 7 sa volá požadovaná možnosť Zobraziť nainštalované aktualizácie. Vo Windows 10 sa to volá Zobraziť históriu aktualizácií a musíte kliknúť na Odinštalujte aktualizácie.

Teraz by ste mali mať pred sebou zoznam nainštalovaných aktualizácií. Vyhľadajte a vyberte aktualizáciu s číslom KB4011086 a stlačte tlačidlo odstrániť ktoré nájdete v hornej časti zoznamu aktualizácií. Skontrolujte tiež, či aktualizácia nie je náhodou uvedená dvakrát. Ak je to tak, dvakrát odinštalujte aktualizáciu.

Teraz by ste mali byť schopní používať Outlook 2007 v holandčine ako obvykle. Možno bude ešte potrebné reštartovať program Outlook (alebo váš počítač).