Ako

Spotify 2019 Wrapped - Váš rok v hudbe

Je to najlepší zoznam roka, minimálne pre milovníkov hudby: Spotify 2019 Wrapped. Hudobná služba Spotify často na konci roka zdieľa všeobecné údaje o počúvanosti a popularite, nezabúda sa však ani na vaše individuálne štatistiky. Zaujíma vás, aký je váš hudobný vkus? Spotify vám to hovorí!

Spotify samozrejme vie, čo počúvate, a hoci to môže byť v rozpore s vašimi pocitmi súkromia, je potrebné ukázať zoznamy skladieb a umelcov, ktorí zodpovedajú vášmu hudobnému vkusu. Vďaka tomu môžete v skutočnosti vždy počúvať ďalej, bez toho, aby vás to nudilo. Ale to tiež produkuje veľa údajov, údajov, ktoré pre vás spoločnosť Spotify zhromažďuje na praktickom webe: Spotify 2019 Wrapped.

Takto funguje Spotify 2019 Wrapped

Po príchode na web vás Spotify požiada o prepojenie vášho účtu s 2019 Wrapped. Je to nevyhnutné, inak samozrejme neuvidíte žiadne osobné údaje. Po prihlásení a vytvorení odkazu môže zábava začať.

Spotify toho vie strašne veľa. Koľko minút ste napríklad počúvali za posledný rok (tip: klepnite na Google počet minút / 60/365 = presne vidíte, koľko hodín denne priemerne počúvate). Tiež vám povie, aký bol váš obľúbený umelec (a že tento umelec vás má tiež rád!), Aký žáner často počúvate, a vašich najlepších umelcov a umelcov desaťročia.

Zoznamy skladieb

Medzi tým pre vás tiež získate zoznam skladieb, ktorý tiež nájdete neskôr v aplikácii Spotify.Vaše najpočúvanejšie piesne roku 2019, je zoznam skladieb, ktorý nie je úplne neočakávaný, s vašimi najpočúvanejšími skladbami roku 2019. Tento zoznam skladieb vás prevedie obľúbenými skladbami z minulého roka.