Ako

Takto streamujete hry pre Xbox do svojho počítača

Je televízia zaneprázdnená, ale napriek tomu si chcete na svojom Xbox One zahrať peknú hru? Potom je dobré vedieť, že Windows 10 obsahuje funkciu na bezdrôtové streamovanie vašich obľúbených hier do ľubovoľného počítača. Týmto spôsobom môžete streamovať hry pre Xbox do svojho počítača.

Správne nastavenie

Ak chcete streamovať hry, musíte sa najskôr ponoriť do nastavení konzoly Xbox One. Ísť do Predvoľby a vyber si Herné DVR a stream. Uistite sa, že za sebou je značka začiarknutia Povoliť streamovanie hier do iných zariadení. Potom vyberte na Predvoľby / Pripojenie aplikácií pre Xbox pre túto možnosť Pripojenia z ľubovoľného zariadeniadovoliť alebo Iba profily prihlásené do tejto konzoly Xbox.

Aplikácia Xbox

Stiahnite si teraz oficiálnu aplikáciu Xbox pre PC a prihláste sa s rovnakou značkou hráča, do ktorej ste sa prihlásili v konzole Xbox One. S aplikáciou môžete v podstate urobiť to isté, čo na hernej konzole. Myslite na prehliadanie obchodu Xbox, kontrolu svojich hier a úspechov a odosielanie správ priateľom. Môžete si tiež pozrieť informačný kanál aktivít a vyhľadať nových priateľov alebo kluby.

Kvalita streamovania

Xbox One a počítač s Windows 10 musia byť v rovnakej domácej sieti, inak nebude streamovanie fungovať. Najlepšie je použiť káblové pripojenie k sieti Ethernet alebo frekvenčné pásmo 5 GHz vo vašej sieti WiFi, inak vás pri hraní budú rušiť prerušenia. Ak vaša WiFi sieť nie je dostatočne rýchla, je rozumné znížiť jej kvalitu počas streamovania.

Pripojte sa a hrajte

V aplikácii pre počítač stlačte v ľavej ponuke Odkaza váš Xbox One sa automaticky zobrazí. Kliknite na hernú konzolu a potom vyberte Prúd na nastavenie spojenia. Rozhranie zariadenia Xbox One je zrkadlové na vašom PC a je možné ho ovládať pomocou ovládača Xbox. Vyberte si svoju obľúbenú hru a začnite hrať! Streamovanie môžete zastaviť stlačením klávesu Esc.