Ako

Hudba na vašom iPade a iPhone bez iTunes

Apple chce, aby používatelia ich produktov používali aj svoj softvér. To nie je vždy potrebné. Ak chcete preniesť hudbu zo stolného počítača na iPad, iPod touch alebo iPhone, môžete použiť aj iné programy. Vysvetlíme vám, ako to môžete urobiť pomocou aplikácie MediaMonkey.

MediaMonkey je služba prenosu a prehrávania hudby, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť z webu. Je ironické, že tento funguje, iba ak máte v počítači iTunes, nemusíte s ním pracovať. K dispozícii je tiež platená služba od spoločnosti MediaMonkey, ktorá vám umožňuje napaľovať hudbu na disky CD a DVD priamo z vášho prenosného zariadenia Apple. Stiahnite si bezplatnú verziu a dokončite postup inštalácie.

Udeliť prístup k súborom

Pred použitím aplikácie MediaMonkey musíte najskôr dať programu povolenie na používanie vašej hudby. V piatich krokoch môžete určiť, čo program môže alebo nemusí robiť. Zaškrtnite iba tie políčka, ktoré podľa vás môžu používať MediaMonkey. Stlačíte každý krok Ďalší potvrdiť svoju voľbu. V štvrtom kroku budete požiadaní, aby ste označili priečinky, z ktorých program môže získať vašu hudbu. Hudba sa automaticky začiarkne, ale ak ukladáte hudbu inde, môžete skontrolovať aj tieto priečinky.

Najskôr označte priečinky a potom kliknite na tlačidlo Ďalej.

Synchronizujte a prenášajte hudbu

Po inštalácii zamerajte svoju pozornosť na panel nástrojov MediaMonkey v hornej časti obrazovky. Ďalšie hrať nájdete možnosť Dodatočné, kliknite na ňu a otvorí sa malé menu. Potom choďte na Synchronizujte zariadenie a vyberte zariadenie, ktoré ste pripojili k notebooku alebo stolnému počítaču pomocou kábla USB. Zariadenia sa synchronizujú a vy teraz môžete prenášať hudbu z počítača do zariadenia Apple. Môžete to urobiť výberom mobilného zariadenia vľavo a presúvaním hudby z knižnice.

Počas synchronizácie môžete synchronizovať rôzne zariadenia.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found