Ako

Týmto spôsobom môžete prehrávať hudbu online na svojom starom prehrávači MP3

Streamovacie služby ako Spotify, Apple Music a Deezer majú obrovskú zbierku hudby, s ktorou si môžete rozumieť, ale nemôžete uniknúť občasnému stretnutiu s piesňou, ktorú vo vašej obľúbenej streamovacej službe nenájdete. Napríklad cez YouTube alebo Soundcloud. Potom môžete stiahnuť hudbu a vložiť ju do MP3 prehrávača.

Tip 1: YouTube

Ak chcete získať skladbu zo služby streamovania do počítača ako súbor MP3, nepotrebujete žiadny ďalší softvér. Prejdite na www.youtube.com a nájdite svoju obľúbenú skladbu. Kliknite na panel s adresou v prehliadači a pomocou pravého tlačidla myši adresu skopírujte. Teraz choďte na špecializovaný web na stiahnutie www.anything2mp3.cc. Pravým tlačidlom myši kliknite na prítomné pole a vyberte Držať sa. kliknite na Stiahnite si súbor z URL a zvoľte požadovaný zvukový formát (MP3, OGG, AAC alebo WMA) a bitovú rýchlosť. Pre rýchlu, ale kvalitatívnu konverziu zvoľte 128 kB.

kliknite naPrevod súborudať službu do práce. Webové stránky pripravujú súbory MP3, ktoré si môžete stiahnuť. Rovnaký trik funguje aj pre Vimeo. Je dokonca možné namiesto hudby stiahnuť celé video z YouTube. V tomto článku vysvetľujeme, ako to funguje.

Služby ako www.anything2mp3.cct zobrazujú vo vašom prehliadači veľa reklamy. To môže omylom kliknúť na nesprávny odkaz. Odporúča sa navštíviť web pomocou adblockeru.

Tip 2: SoundCloud

Stiahnutie webových stránok pre streamovacie služby je niekedy náhle nedostupné, napríklad po „hrozbách“ z tohto odvetvia. Môže to spôsobiť, že web prestane fungovať. Ak je www.anything2mp3.cc vysielaný, môžete pre YouTube použiť aj https://flvto.biz. Pre SoundCloud je http://soundcloudmp3.org dobrý web. U niektorých skladieb je na SoundCloud tlačidlo stiahnutia. Ak nájdete tlačidlo na stiahnutie piesne, je to samozrejme najrýchlejší spôsob stiahnutia súboru MP3.

Tip 3: K prehrávaču MP3

Teraz, keď máte súbor MP3, môžete ho vložiť do prehrávača MP3. To je najjednoduchšie pomocou Prieskumníka Windows (kábel USB alebo pamäťová karta), ale to je zvyčajne možné iba pri „bezmennom vybavení“. Mnoho zariadení s Androidom má možnosť vložiť kartu microSD. Ak máte (starý) iPod alebo iPhone a chcete doň vložiť svoju hudbu, potrebujete iTunes. Ak iTunes vaše staré zariadenie Apple nerozpozná ako vaše zariadenie, môžete použiť alternatívny nástroj na správu, napríklad DuperCopy.

Dávaj pozor: tento článok je popísaný na demonštračné účely. Je zrejmé, že nie je dovolené porušovať pokyny držiteľov práv a streamovacích služieb.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found