Ako

Vyčistite počítač so systémom Windows 10 pomocou programu WinSysClean

Windows 10 je hlavným znečisťovateľom. Čím menej toho urobíte a čím dlhšie čakáte, tým to bude horšie. Ak chcete vyčistiť počítač so systémom Windows 10, môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi. Diskutujeme tu o softvéri WinSysClean, jednej z možností, ktorá s tým pomáha.

CCleaner je už mnoho rokov vysoko oceňovaným čistiacim programom. Bohužiaľ, od jeho komercializácie po získaní spoločnosťou Avast, tento program stratil veľkú popularitu. Čas na niečo nové. Preto vás upozorňujeme na WinSysClean.

To okrem iného sľubuje program WinSysClean:

• Zahodenie všetkých dočasných systémových súborov.

• Oprava registra Windows 10.

• Optimalizácia počítača.

• Kontrola výkonu operačného systému.

• Ochrana vášho súkromia na internete.

pre domáce použitie môžete použiť bezplatnú verziu WinSysClean, ktorá sa po inštalácii otvorí s príjemným rozhraním, ktoré vám okamžite povie o celkovom stave hardvéru a softvéru. Prejdeme si s vami najdôležitejšie funkcie.

Možnosti systému Windows a čistenie aplikácií

Ísť do Čistič a Možnosti systému Windows zistiť, ktoré haraburdy Windows 10 môžu byť bez problémov vyhodené programom WinSysClean. Stačí len zvoliť všetky zobrazené možnosti a kliknúť na tlačidlo Skenovať kliknite. WinSysClean potom skontroluje, čo sa dá vyčistiť, a budete o tom podrobne informovaní.

Jedným kliknutím na tlačidlo Opraviť problémy spôsobí vyhodenie nájdeného haraburdu a zároveň vymaže niektoré chyby v registri. Ako to už pri čistiacich nástrojoch býva, špičkou je čistenie vykonať vždy raz alebo dvakrát!

Vyššie sme vyčistili „vnútro“ systému Windows 10. Existuje aj „vonku“ a dostanete sa k nemu cez Čistič a Čistenie aplikácií. Potom sa zobrazí obrovský zoznam so všetkými druhmi aplikácií a ďalších častí, ktoré je tiež možné vyčistiť. Väčšinu zobrazených položiek nepochybne poznáte, existujú však aj také, o ktorých ste možno nepočuli.

Čo potom zvoliť? Ak máte pochybnosti, kliknite na tlačidlo Bezpečný výber, takže program WinSysClean vezme z vašich rozhodnutí ťažké rozhodnutia. Opäť kliknutie na tlačidlo Skenovať na kontrolu, po ktorej si môžete dať nájdený odpad opäť upratať.

Internetové prehliadače, register

Pokiaľ ide o vaše súkromie a všetko haraburdie, ktoré získate cez internet, tu je Čistenie a Internetové prehliadače. Potom máte možnosť nechať vyčistiť najpoužívanejšie webové prehľadávače: Internet Explorer, Edge, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Google Chrome. Okrem súborov cookie (ktoré môžu byť užitočné, ak často navštevujete rovnaké webové stránky) môžete vyhodiť všetky nepotrebné webové prehľadávače.

A ak je čistenie skutočne potrebné vykonať poriadne, musia sa samozrejme použiť aj tieto cookies. Po výbere je opäť tlačidlo Skenovať kto vám najskôr povie, aká bude predpoveď vesmírneho zisku.

A potom sme samozrejme zvedaví, čo urobí WinSysClean s registrom Windows 10. Prejsť na Čistič a Register zistiť. Niekoľko „ťažkých“ možností čistenia je, bohužiaľ, aktívnych iba v profesionálnej (čítaná za poplatok) verzii programu. Zvážte použitie softvéru ako Wise Registry Cleaner na vyzdvihnutie omrviniek, ktoré zanechala bezplatná verzia WinSysClean, a toto opomenutie zvládnete naraz.

CPU Monitor, Desktop skratky

Našťastie má WinSysClean na palube niekoľko dobrých výrobcov a jedným z nich je CPU Monitor časti Monitor. Ak povolíte Monitor CPU, program WinSysClean bude sledovať využitie procesora - vrátane všetkých jadier - za vás. To isté môžete urobiť aj pre pamäť (Memory Monitor) a pevný disk / SSD (Disk Monitor), aby ste zistili, či váš hardvér dokáže držať krok s nainštalovaným softvérom.

Týmto spôsobom môžete správne odhadnúť, aké je úzke miesto vo vašom počítači; čo vám bráni v zbytočnej investícii do hardvéru.

Nakoniec jeden v peknej kategórii navyše. Prejdite na odkaz na ladenie a na plochu. Potom dostanete príležitosť nechať si na plochu umiestniť skratky, ktoré ukazujú na všetky druhy užitočných systémových nástrojov. Za normálnych okolností je veľa z týchto systémových nástrojov prístupných iba prostredníctvom via-via, ale vďaka WinSysClean ich môžete spustiť priamo z plochy.

S čím sme ukázali, že WinSysClean je čistiaci nástroj, ktorý môžete mať so sebou. Ľahko ovládateľný, rýchly a tiež s niekoľkými neočakávanými trikmi.

Ponorte sa hlbšie do Windows 10 a prispôsobte si operačný systém pomocou našej Tech Academy. Vyskúšajte online kurz Windows 10 Management alebo si pozrite balíček Windows 10 Management vrátane technologickej a praktickej knihy.