Ako

Takto umiestnite WhatsApp na svoj iPad

WhatsApp je stále jedným z najpopulárnejších spôsobov vzájomného chatovania. Aplikácia je k dispozícii pre mnoho zariadení, pre iPad zatiaľ bohužiaľ nie. Existuje však spôsob, ako dostať WhatsApp do iPadu.

Ak sa chystáte použiť túto metódu, je dôležité si uvedomiť, že WhatsApp nie je zostavený pre použitie na iPade, skrátka niektoré funkcie, napríklad odosielanie hlasových správ, nebudú fungovať. Posielanie a prijímanie správ je na druhej strane perfektné a podľa nášho názoru je toto riešenie užitočné.

„Inštalovať“ WhatsApp

WhatsApp teda na svoj iPad zatiaľ nemôžete skutočne nainštalovať, stačí otvoriť webové rozhranie v prehliadači Safari (alebo v akejkoľvek inej aplikácii prehľadávača). Urobíte to surfovaním na web.whatsapp.com. Všimnete si, že teraz sa nedostanete k webovému rozhraniu, ale na domovskej stránke WhatsApp je dôvodom načítanie mobilnej stránky. Podržte tlačidlo Obnoviť v hornej časti načítajte verziu pre stolné počítače, po ktorej sa zobrazí správna stránka. Môžete tiež umiestniť odkaz na web.whatsapp.com na domovskú obrazovku vášho iPadu, aby vyzeral, že máte vo svojom tablete nainštalovanú aplikáciu WhatsApp.

Prepojte WhatsApp

Na tejto stránke uvidíte QR kód. Tento kód musíte naskenovať pomocou svojho smartphonu, aby ste prepojili túto webovú verziu WhatsApp s verziou WhatsApp vo vašom smartfóne. Urobíte to stlačením WhatsApp na smartfóne Nastavenia / WhatsApp Web / Desktop a potom stlačte dole Naskenujte QR kód. Po naskenovaní QR kódu na vašom iPade sa stránka znovu načíta na vašom iPade a môžete na ňom používať WhatsApp.

Neoficiálne aplikácie

V Apple Store nájdete aj rôzne aplikácie pre iPad, ktoré napodobňujú WhatsApp. Potom môžete prostredníctvom aplikácie odosielať správy ďalším používateľom aplikácie WhatsApp. Napriek tomu mnoho aplikácií tretích strán stále funguje na základe webovej verzie WhatsApp, takže neprinášajú skutočnú hodnotu. Navyše často vidíte aj nepríjemné reklamy. Takéto aplikácie preto neodporúčame.

Tento trik samozrejme funguje aj pre iné notebooky. Vedeli ste, že si môžete aplikáciu WhatsApp nainštalovať do svojho počítača alebo notebooku? Ako si môžete prečítať tu!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found