Preskúmanie

Freeware: Načítajte svoje produktové kľúče pomocou nástroja ProduKey

Chcete preinštalovať Windows alebo Office alebo inovovať na Windows 8, ale nikde nenájdete produktový kľúč? Malý program ProduKey sa zaborí hlboko do registra, aby našiel potrebné informácie. To vám zabráni v tom, aby ste si v prípade straty kľúča museli znova kupovať nákladnú licenciu operačného systému alebo kancelárskeho balíka.

Je pekné, že nemusíte inštalovať ProduKey. Po dvojitom kliknutí na ProduKey.exe sa program už objaví na vašej obrazovke. Mimochodom, je k dispozícii aj inštalačná verzia, ktorá však pre použitie nezáleží. Uistite sa, že ste stiahli správny inštalačný súbor. Tvorcovia konkrétne sprístupňujú 32 a 64bitovú verziu. Môžete si tiež stiahnuť súbor v holandskom jazyku.

Uložte si produktové kľúče

Zistenie produktových kľúčov je veľmi jednoduché. Musíte len otvoriť ProduKey a požadované kódy sú už pred vami. Na našom testovacom stroji freeware úspešne získal licencie balíkov Office 2010 a Windows 7.

ProduKey je jednoduchý program, ktorý získava stratené produktové kľúče.

Samozrejme, že si chcete tieto údaje ponechať. Žiadny problém, pretože ich môžete uložiť ako súbory txt, csv, html alebo xml. Potom môžete produktové kľúče vytlačiť a uložiť na bezpečnom mieste. Prípadne môžete údaje skopírovať do iného programu, napríklad Word alebo Excel. Pomocou príkazov môžete tiež požiadať o produktové kľúče z iných systémov Windows v tej istej sieti.

Záver

ProduKey je ideálny nástroj na vyhľadanie draho zaplatenej licencie pre Windows a Office, aby ste mohli softvér znova použiť. Napríklad, ak si chcete vyskúšať Windows 8, je rozumné zabezpečiť si najskôr svoju starú licenciu Windows. Ak sa vám nový operačný systém nepáči, môžete ľahko preinštalovať starú verziu.

Tvorcovia na webovej stránke naznačujú, že produktové kľúče niektorých inštalácií systému Windows 7 nie sú uložené v registri. Z tohto dôvodu program nebude fungovať na každom počítači. ProduKey našťastie nevyžaduje inštaláciu, takže hranica je na vyskúšanie freeware veľmi nízka. Je poľutovaniahodné, že program nedokáže vykopať licencie na ďalšie softvérové ​​balíčky.

ProduKey 1.54

Jazyk Holandsky

OS Windows 98/2000 / XP / Vista / 7

Pros

Získajte produktové kľúče rýchlosťou blesku

Nevyžaduje sa žiadna inštalácia

Negatíva

Nie pre všetky inštalácie systému Windows 7

Žiadna podpora pre iný softvér

Rozsudok 4/5

Bezpečnosť

Žiadny z približne 45 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found