Preskúmanie

Stremio - lepšie ako čas Popcorn?

Zdá sa, že moc Popcorn Time sa pomaly rozpadá po hrozbách zo strany autorských organizácií a filmových spoločností. Zjavný nástupca tejto populárnej streamovacej služby je však opäť pripravený: Stremio. Aká dobrá je táto alternatíva?

Stremio

cena

zadarmo

Jazyk

Holandsky

OS

Windows 7/8/10; Mac OS; Linux

Webová stránka

www.strem.io

7 Skóre 70
  • Pros
  • Veľa možností vyhľadávania
  • Rozsiahly katalóg
  • Negatíva
  • Nainštalujte doplnok
  • Niekedy spadne

Teraz, keď je (použitie) Popcorn Time pod rastúcim tlakom, môže Stremio počítať s čoraz väčšou pozornosťou. Táto streamovacia služba však v žiadnom prípade nie je nováčikom, pretože program sa datuje rokom 2012. Rovnako ako známy konkurent, aj vy si nainštalujete Stremio na PC. Tvorcovia sprístupňujú verzie pre Windows, OS X a Linux. Program vás požiada o prihlásenie pomocou účtu, aj keď je možné použiť aj účet hosťa. Veľmi pekné pre tých, ktorí radšej zostávajú v anonymite. Prečítajte si tiež: Filmy môžete legálne streamovať aj bez Popcorn Time.

Možnosti vyhľadávania

Stremio má úhľadné užívateľské prostredie s príjemnou farebnou schémou. Katalóg je plný obrazov filmov a seriálov. Hneď ako kliknete na prípad, na pravom paneli sa zobrazí krátky popis. Je pekné, že program ponúka všetky druhy možností, ako nájsť pekné tituly. K dispozícii je veľa žánrov a okrem iného môžete vyhľadávať meno herca. Katalóg tiež triedite rôznymi spôsobmi a program obsahuje osobné odporúčania. Stremio katalóg sa zhoduje s katalógom Popcorn Time. Nové aj staré tituly sú široko dostupné. Zarážajúca je tiež prítomnosť mnohých medzinárodných televíznych kanálov.

Prúd

Akonáhle chcete hrať film, Stremio (napodiv?) Ukazuje aj niektoré večierky, ktoré ponúkajú titul za poplatok. Musíte si tiež nainštalovať doplnok, ktorý vám umožní streamovať obrázky zo siete bittorrentov. Trochu zvedavý prístup, pretože prečo Stremio štandardne nevytvára túto funkcionalitu? Ktovie, môžu za tým byť právne dôvody, pretože streamovanie väčšiny torrentov je koniec koncov nelegálne. Vynikajúca je aj kvalita obrazu, kde môžete ľahko aktivovať holandské titulky. Je tiež možné streamovanie do televízie, pretože Stremio podporuje používanie prehliadača Google Chromecast.

Záver

Milovníkov filmov a seriálov táto streamovacia služba nepochybne poteší. Sú na ňom takmer všetky známe tituly. Nevýhodou je, že program sa niekedy z nevysvetliteľných dôvodov náhle vypne. Len čo tvorcovia tento problém vyriešia, Stremio určite nie je horší ako Popcorn Time.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found