Ako

V 3 krokoch: Android na vašom PC

V obchode Google Play je už viac ako 700 000 aplikácií. Spravidla sú tieto programy prístupné iba zo zariadenia s Androidom. Prostredníctvom programu BlueStacks App Player môžu teraz používatelia systémov Apple a Windows tiež sťahovať a používať aplikácie zo služby Google Play.

01 Inštalácia

Aj keď je BlueStacks App Player stále v beta verzii, funguje celkom dobre. Mnoho aplikácií, ktoré sme vyskúšali, fungovalo bez problémov. Dokonca sa podarilo nainštalovať a používať WhatsApp! Šikovná „aplikácia“ z počítača!

Stiahnite si BlueStacks App Player z webovej stránky: www.bluestacks.com. Vyberte si softvér, ktorý sa vás týka, existuje verzia pre OS X a Windows. Spustite inštaláciu, nech Pristup na App Store a Upozornenia aplikácie povolený a uistite sa, že neinštalujete dodaný adware (Panel nástrojov AVG). Počkajte, kým sa program úplne nainštaluje. Po spustení bude spustených ešte niekoľko konfigurácií.

Počas inštalácie venujte pozornosť panelu nástrojov AVG.

02 Konfigurovať

Ak je inštalácia priepastná, prejdite na nastavenie (prevod vpravo dole). Vyberte možnosť Spravujte účty a kliknite na tlačidlo Pridať účet. Vyberte si Google a kliknite na tlačidlo Ďalšie. Ak už účet máte, vyberte si Prihlásiť sa ak nie, vytvorte jeden cez Vytvoriť.

Po vytvorení alebo prihlásení dostanete správu, že váš účet Google je prepojený s „telefónom“, kliknite na Skončiť. Vyberte si hneď Domov (tlačidlo so zeleným, žltým, červeným a modrým štvorcom). Prepojíme App Player s našim telefónom s Androidom. Kliknite na pravé tlačidlo 1-kliknite na Synchronizovať a prihláste sa pomocou svojho účtu. Vyberte zariadenie a stlačte hotový.

Vytvorte si účet Google na sťahovanie aplikácií.

03 Inštalácia aplikácie

Ísť do Domov a kliknite na Moje aplikácie / Vyhľadávanie aplikácií. Zadajte aplikáciu, ktorú chcete nainštalovať (napr. WhatsApp), a kliknite na ikonu Nájsť. stlač tlačidlo Inštalácia a vyberte program z Obchodu Play. Vyberte pokračovanie a kliknite súhlasiť Ak súhlasíš. kliknite na inštalovať.

Otvorte WhatsApp a zadajte telefónne číslo (napríklad zo starej nepoužívanej predplatenej karty). Počkajte na zlyhanie autentifikácie a označte, že je potrebný hovor. Prijmite hovor a zadajte potvrdzovací kód. WhatsApp teraz môžete používať vo svojom počítači. Môžete si tiež stiahnuť a nainštalovať hry a ďalšie aplikácie, program má ťažkosti s o niečo ťažšími hrami.

Kliknite na Vyhľadávanie aplikácií a vyhľadajte aplikáciu, ktorú chcete použiť.