Ako

Takto si nainštalujete Windows 10 Anniversary Update

Začiatkom augusta spoločnosť Microsoft spustila zavedenie Anniversary Update systému Windows 10. Ak ste ju ešte nedostali automaticky, môžete si ju ľahko nainštalovať manuálne.

Od 2. augusta sa začalo zavádzanie výročnej aktualizácie prostredníctvom automatickej služby Windows Update. Toto zavádzanie je postupné, takže aktualizácia sa vo vašom počítači so systémom Windows 10 ešte nemusí zobraziť automaticky. Alebo ste prerušili službu Windows Update (nevedomky) prostredníctvom programu ako Destroy Windows Spying alebo iných nástrojov na ochranu osobných údajov. Našťastie to môžete ľahko spustiť sami. Inštalácia jednoducho prebieha, akoby bola prinesená cez Windows Update. Prečítajte si tiež: 10 zaujímavých noviniek v aktualizácii Windows 10 Anniversary Update.

aktualizácia systému Windows

Predtým, ako aktualizáciu spustíme manuálne, najskôr skontrolujeme v bežných nastaveniach, či je Anniversary Update pripravená. Urobíte to tak, že pôjdete do nastavenie ísť a Aktualizácia a zabezpečenie vybrať. Včela aktualizácia systému Windows môžete sa pridať Detaily pozri, čo je pripravené. Nedeje sa alebo sa so službou Windows Update nič nedeje? Žiaden strach.

Začnite ručne

Aktualizáciu môžete spustiť manuálne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Microsoft. Vyberte si Teraz aktualizovať a otvorí sa inštalačný súbor. Tento inštalačný súbor kontroluje, či váš systém Windows 10 zvládne aktualizáciu, a spustí inštaláciu. Bohužiaľ, tento proces chvíľu trvá. V mojom prípade mi to trvalo viac ako hodinu.