Ako

Takto vytvoríte profesionálny e-mailový podpis

Nepochybne ich niekedy uvidíte: nádherné e-mailové podpisy pod poštou od spoločností, s pekným elegantným písmom, logom a dokonca aj malými ikonami kanálov sociálnych médií. Takýto krásny podpis si môžete nechať vygenerovať aj sami.

Vyberte web

Keď na Googli hľadáte výraz „generátor e-mailových podpisov“, nájdete veľa webov, ktoré vám s tým môžu pomôcť. Problém je, že nie všetky sú dobré a mnohé si účtujú neprimerane veľa. Teraz nie je hanbou, že si spoločnosť účtuje peniaze za službu, ale tajne stále uprednostňujeme bezplatné a dobré. Z tohto dôvodu sme si vybrali www.mail-signatures.com. Táto stránka nič nestojí a ponúka vám všetky možnosti, ktoré potrebujete.

Vyplňte údaje

Ak chcete vytvoriť svoj e-mailový podpis, budete musieť zadať potrebné informácie. To, že existuje veľa možností, ešte neznamená, že by ste ich mali využiť všetky. Ak necháte polia prázdne, nebudú sa používať. Vyberte platformu, na ktorej chcete použiť podpis. Je to nevyhnutné, pretože Gmail (ktorý si v tomto článku berieme ako príklad) zaobchádza s vkladaním kódu HTML veľmi odlišne (pretože to je to, čo je), napríklad s aplikáciou Outlook. Zadajte informácie, ktoré chcete zadať, napríklad vaše meno, adresa a pod. Ak chcete pridať aj logo, potrebujete odkaz na toto logo (v správnom formáte). Toto nemôžete nahrať cez tento web, pretože tento web by si potom musel uchovať logá všetkých svojich používateľov, čo je nemožné. Pri pohári Štýl vyberte písmo a požadované farby. S pohárom Odkazy na sociálne médiá vás prepojí s vašimi kanálmi sociálnych médií. Vpravo hore potom môžete vyberať zo šablón, ktoré vášmu podpisu dodajú určitý štýl.

Použiť podpis

Keď ste si podpis dohodli úplne podľa svojich predstáv, kliknite na Použite svoj podpis. S tlačidlom Skopírujte podpis do schránky pošlite podpis do schránky. Teraz v Gmaile kliknite na ikonu ozubeného kolieska a potom kliknite na nastavenie. Na karte Všeobecné posuňte sa na sekciu podpisu a vložte kód zo schránky. kliknite na Ukladajú sa zmeny v dolnej časti a odteraz budete používať svoj krásny nový podpis.