Ako

Váš iPhone ako hotspot WiFi

Všetci by sme samozrejme chceli veriť, že bez internetu dokážeme žiť v pohode, ale je pravda, že internet sa stal tak veľkou súčasťou nášho života, že ho potrebujeme takmer vo všetkom, čo robíme. To si všimnete, keď napríklad musíte niečo robiť na počítači a nefunguje internet. Musíte utekať rovno do knižnice? Našťastie nie, pretože svoj iPhone môžete ľahko nastaviť ako hotspot WiFi.

Keď nastavíte svoj iPhone ako hotspot WiFi, ďalšie zariadenia (s heslom) sa môžu k vášmu iPhone pripojiť pomocou bezdrôtového internetu a potom môžu používať mobilnú sieť zariadenia. Super šikovný a praktický, prichádza však s varovaním. Balík dát od vášho mobilného operátora koniec koncov nie je (pravdepodobne) nekonečný a určite pri návšteve stránok určených pre pracovnú plochu sa cez tento balík ľahko dostanete do pol hodiny. Pokiaľ naozaj nemáte obrovský balík, odporúčame vám túto možnosť použiť, iba ak to skutočne potrebujete. Ak je to tak, tento spôsob pripojenia môže byť skutočne záchranou.

Nastavte svoj iPhone ako hotspot

Ak chcete nastaviť svoj iPhone ako hotspot WiFi, prejdite na zariadení na Nastavenia. Priamo v hornom bloku možností sa zobrazí tlačidlo Osobný hotspot. Keď toto stlačíte, môžete tým naznačiť, že chcete vytvoriť osobný hotspot a nastaviť preň heslo. Toto heslo je potrebné, aby sa zabránilo každému, kto zachytí tento bezdrôtový signál, pripojiť sa k vášmu iPhone presne tak. Všetko, čo musíte urobiť, je vyhľadať bezdrôtový hotspot, ktorý ste práve vytvorili na zariadení, na ktorom chcete používať internet, po výzve zadajte heslo a toto zariadenie bude môcť okamžite použiť vaše pripojenie.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found