Preskúmanie

Toto je 9 najlepších notebookov roku 2016

Veľa výpočtového výkonu v menšom balení. Aj tento rok sme otestovali potrebné notebooky. Toto sú najlepšie notebooky roku 2016.

1 Skóre 10

ASUS ZenBook 3

Notebooky sú stále tenšie a ľahšie. Spoločnosť ASUS prináša svoj najtenší a najľahší notebook s novým ZenBookom 3. Testovali sme ASUS ZenBook 3, aby sme zistili, ako funguje. Prečítajte si celú recenziu tu.

Apple MacBook Pro 2016

Prvýkrát od roku 2012 spoločnosť Apple uviedla skutočne nové MacBooky Pro s prepracovaným šasi. Nie je to jediná inovácia, pretože s Touch Barom Apple prišiel aj s novou metódou vstupu. Začali sme s 15-palcovou verziou MacBooku Pro. Prečítajte si celú recenziu tu.

Acer Swift 3

S Acer Swift 3 nič nepokazíte. K dispozícii je všetko, čo od notebooku očekávate, pričom jednou z najdôležitejších vlastností je dlhá výdrž batérie a odolný dizajn. Radi by sme videli o 4 GB viac RAM, aby ste z notebooku dostali o niečo viac. Prečítajte si celú recenziu tu.

Dell Latitude 7370

Vďaka notebooku Latitude 13 7370 vyvinula spoločnosť Dell veľmi solídny a príjemný notebook, s ktorým sa dá pracovať. Je ideálny pre podnikových používateľov a ponúka tiež užitočné možnosti, ako je snímač odtlačkov prstov a čítačka nfc a čipových kariet, ktoré môžete použiť na prístup do systému. Vďaka hmotnosti necelých 1,3 kilogramu sa dá ľahko vziať kamkoľvek. Prečítajte si celú recenziu tu.

Acer Aspire S 13

Spoločnosti Acer sa s Aspire S 13 podarilo vytvoriť skvelý notebook. Je šikovný, rýchly a pracuje sa na ňom veľmi príjemne. Notebook je dobre hotový a vďaka dobrému uhlu pozorovania ho môžete dobre použiť na cestách, v práci alebo na zábavu. Cena 999 € je primeraná aj vzhľadom na hardvér, ktorý získate na oplátku. Prečítajte si celú recenziu tu.

MSI GS63VR 6RF Stealth Pro

MSI GS63VR 6RF Stealth Pro je vynikajúci notebook, ktorý je pekný a rýchly a s ktorým sa dá pohodlne pracovať. A napriek tomu, že sa tento stroj používa ako herný notebook, je vynikajúci aj na použitie ako špičková náhrada stolného počítača. Prečítajte si celú recenziu tu.

ASUS ZenBook Flip UX360CA

Tento ASUS ZenBook Flip UX360CA robí presne to, čo od neho môžete očakávať. Je pekný a rýchly, tichý, pracuje príjemne a - nie nedôležito - je veľmi ekonomický. Napriek tomu musíme urobiť poznámku ohľadne ceny: nájdeme veľa 999 eur. Za pár stoviek eur menej si už môžete kúpiť dobrý notebook Core i7, ktorý môže byť o niečo ťažší a nemá obrazovku, ktorú by ste mohli preklopiť, ponúka však lepší výkon. Ale pre mobilitu, hospodárnosť a kompaktnosť musíte stále siahnuť hlboko do vrecka, takže tento ASUS nie je pre každého. Prečítajte si celú recenziu tu.

Lenovo Yoga Book

Lenovo Yoga Book je 10-palcový mini notebook s obrazovkou citlivou na dotyk. To neznie nijako vzrušujúco, ale kabriolet je najšpeciálnejšie zariadenie, ktoré sme tento rok testovali. Klávesnica nemá žiadne fyzické klávesy, je však citlivá na tlak a digitalizuje papierové bankovky. Veľmi futuristické, ale je to skutočne užitočné? Prečítajte si celú recenziu tu.

Acer Chromebook R 13

Acer Chromebook R13 je najlepší Chromebook na papieri, ale zároveň jednoznačne najdrahší. 449 eur je značná suma za notebook s operačným systémom Chrome OS, hoci za to dostanete pekný a rozsiahly model. Napríklad zariadenie má kovové puzdro, ktoré je na dotyk prémiové. Okrem bežných pripojení obsahuje nový port USB-C na nabíjanie. Chromebook môžete umiestniť na rôzne pozície a použiť ho napríklad ako veľký tablet. To je možné vďaka 13,3-palcovej dotykovej obrazovke, ktorá má ostré Full HD rozlíšenie a dobré pozorovacie uhly vďaka IPS panelu. K dispozícii je tiež podpora pre aplikácie pre Android, ktoré si však pri tejto veľkosti obrazovky nevychádzajú. Rozhranie je často príliš malé a nedá sa správne škálovať. Pretože je Obchod Play v systéme Chrome OS stále v beta verzii, môže sa to vylepšiť.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found