Ako

Strihajte filmy na YouTube s Tube Chop

Na fóre alebo na svojich webových stránkach môžete ľahko zdieľať alebo pridávať takmer všetky videá z YouTube. Sťažuje sa to, ak chcete zdieľať iba časť filmu. V tomto článku si môžete prečítať, ako „vystrihnúť“ a zdieľať fragment s nástrojom Tube Chop.

  • Päť najlepších prevodníkov MP3 pre videá YouTube 8. decembra 2020 16:12
  • Ako sťahovať videá z YouTube 8. septembra 2020 12:09
  • 6 najlepších sťahovačov YouTube 1. septembra 2020 11:09

Krok 1: Zdieľajte na YouTube

Zdieľanie kompletného videa z YouTube je jednoduché. Potrebujete iba odkaz. Kliknite pod video, na ktoré chcete odkaz zdieľam a skopírujte odkaz zobrazený pomocou Ctrl + C. Video môžete voliteľne nechať spustiť v inom čase ako na začiatku. Zaškrtnite políčko vedľa Od a nastavte čas (minúty: sekundy). Prilepte zobrazený odkaz pomocou kombinácie klávesov Ctrl + V do e-mailu alebo na webovú stránku. Ak chcete zahrnúť video na svoj web, vyberte ho pod videom YouTube Zdieľať / Vložiť. Dostanete kód HTML, ktorý môžete použiť na integráciu videa.

Krok 2: Skráťte

Ak chcete zdieľať iba klip z filmu, nemôžete to urobiť pomocou štandardných možností služby YouTube. Na to používame Tube Chop. Skopírujte odkaz na video YouTube, ako je popísané v predchádzajúcom kroku. Prejdite na stránku www.tubechop.com, pripojte odkaz Zadajte adresu URL YouTube a kliknite na Nasekajte to. Film a časovú os si môžete pozrieť nižšie. Presuňte počiatočný bod na požadovaný klip a označte, kde chcete skončiť. Do vstupného poľa pridajte akékoľvek poznámky. Svoj klip si niekoľkokrát prehrajte, kým nebudete mať požadované orezanie. Spokojný? kliknite na Nasekajte to.

Krok 3: Zdieľajte prostredníctvom služby Tube Chop

Teraz získate okno na prehrávanie podobné službe YouTube. Ak chcete fragment zdieľať prostredníctvom sociálnych médií, môžete zvoliť známe ikony uvedené nižšie Zdieľajte video. Odkaz môžete tiež skopírovať z panela s adresou prehliadača. Kliknite na webovú adresu a skopírujte odkaz pomocou Ctrl + C. Na umiestnenie fragmentu na vašu webovú stránku ukazuje Tube Chop nižšie svoj vlastný integračný kód Vložte kód.

Ľudia, ktorí si pozrú vaše video, uvidia klip iba na Tube Chop. Kliknutím na známe logo YouTube vo videu sa celý klip prehrá cez YouTube.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found