Preskúmanie

6 najlepších sťahovačov YouTube

V zásade nie je možné sťahovať videá v rámci služby YouTube. Ak stále chcete sťahovať videá do svojho počítača, potrebujete ďalší softvér alebo webovú stránku, ktorá to umožňuje. Často to sprevádza nechcená reklama a nepríjemné vyskakovacie okná. Uviedli sme niekoľko sťahovacích programov YouTube, ktoré sa dajú pekne používať.

Stiahnutie z YouTube

Sťahovanie z YouTube je veľmi pekné, na ukladanie videí lokálne alebo na ukladanie do smartphonu alebo tabletu na sledovanie na cestách (bez pripojenia na internet). YouTube neumožňuje sťahovať videá zo stránky, ktorá vysiela streaming. Koniec koncov, Google takto prichádza o príjem z reklamy a niektorí držitelia práv môžu proti spoločnosti Google trucovať. Mnoho používateľov sťahujúcich obsah z YouTube je preto nútených pracovať offline. Stále však existuje veľa alternatív, ktoré fungujú.

Keepvid

Pôvodný web Keepvid bol spoločnosťou Google prepnutý do režimu offline. Našťastie web reštartoval pod doménou Keepvid.pro. Niekedy musíte odkaz vložiť do vyhľadávacieho poľa niekoľkokrát, aby fungoval, ale akonáhle bude fungovať, môžete si svoj klip stiahnuť vo formáte .mp4.

YT Downloader Plus

YT Downloader Plus je bezplatný softvérový program, do ktorého môžete jednoducho vkladať svoje odkazy na YouTube a prevádzať ich na požadovaný typ súboru. Môžete si zvoliť všetky možné typy súborov pre svoje video alebo jednoducho stiahnuť zvuk, ak chcete.

V tomto programe je užitočné, že môžete prevziať a konvertovať viac odkazov súčasne. Pekný trik o tomto programe: po dokončení sťahovania si môžete zvoliť, či sa má program zavrieť sám.

WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader je tiež bezplatný softvérový program, ktorý si musíte stiahnuť, aby ste mohli začať. Tento nástroj umožňuje nielen sťahovať videá z YouTube, ale napríklad aj z Facebooku alebo Vimeo. Prilepte adresu URL videa do programu, nastavte kvalitu videa a stiahnite si video. Ak je video k dispozícii v rozlíšení 4K, môžete si ho tiež stiahnuť v tejto kvalite.

Youtube do MP4

Youtube to MP4 robí presne to, čo hovorí jeho názov: prevádza váš odkaz na YouTube na súbor MP4, ktorý je možné stiahnuť. Tu už nemáte na výber, ani možnosti týkajúce sa veľkosti súboru alebo typu súboru. Ak je súbor MP4 práve tým, čo potrebujete, je tento web skvelým riešením. Ďalej je to prehľadné a nemusíte sa báť reklamy ani tisícky nejasných tlačidiel na stiahnutie.

YouTube do MP4 je najjednoduchší web na sťahovanie súborov, ale ak máte radi tento web, je tu práve pre vás.

4K Video Downloader

4K Video Downloader je ďalší stiahnuteľný bezplatný softvérový program. Tento program sa však zameriava nielen na YouTube, ale aj na všetky druhy ďalších platforiem sociálnych médií, na ktoré je možné zverejňovať videá. Takže chcete poslať e-mailom to vtipné video z Facebooku starej babičke? Potom môžete pomocou aplikácie 4K Video Downloader.

Samotný program je jednoduchý, prehľadný a má príjemne ľahké rozhranie. Samozrejme, takýto program si vyžaduje aj malé povyku, ale ani vy nebudete s reklamou vyhodení na smrť.

Prevodník CC Clip

Aplikácia CC Clip Converter má o niečo menej možností ako online verzia, napríklad Online Video Converter alebo softvérový program YT Downloader Plus, vďaka čomu však stránka nie je tak vhodná na výber videa z YouTube zo siete.

Príjemné na aplikácii CC Clip Converter je, že môžete nielen sťahovať videá s odkazom, ale tiež ich môžete nahrávať z počítača a prevádzať ich. Potom budete presmerovaní na stránku Cloud Convert.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found