Príspevok partnera

Streambox vám otvára svet

Internet je ideálny na sledovanie filmov a seriálov. Vďaka možnostiam ako Netflix a Videoland už máte veľa potešenia zo sledovania, ale ponuka zostáva trochu obmedzená. Ak chcete vidieť všetko, riešenie ponúka Streambox z Gratisstreamen.nl.

Zrieknutie sa zodpovednosti

Sťahovanie materiálu chráneného autorskými právami je prísne zakázané a spoločnosť Computertotaal.nl preto nesúhlasí so šírením nelegálnych materiálov. Na vzniku tohto partnerského príspevku sa redakčný tím nepodieľal.

Čo je Streambox?

Streamovanie filmov a seriálov nie je žiadnou novinkou. Poznáme to z rôznych aplikácií a programov, ako sú Netflix a Videoland, ale aj z neslávne známych (a nelegálnych) alternatív, ako je Popcorn Time. Všetky tieto programy a aplikácie môžete inštalovať na rôzne zariadenia, vždy však majú tú nevýhodu, že nikdy nemáte všetko na dosah.

Toto sa líši prostredníctvom Streamboxu. To kombinuje rôzne zdroje, kde možno nájsť filmy a seriály. Všetky sú spojené na jednom mieste, ku ktorému máte prístup cez Streambox. Takto môžete ľahko sledovať seriály a filmy.

Ako funguje Streambox?

Ak chcete používať túto veľkú databázu filmov a seriálov, potrebujete špeciálny prehrávač médií. Tento takzvaný Streambox si môžete kúpiť na Gratisstreamen.nl za menej ako 130 eur. Ste pripravení na budúcnosť hneď? Potom si kúpite Streambox, ktorý dokáže tiež streamovať v 4K kvalite na váš televízor, a to za ďalšie dva doláre.

Gratisstreamen.nl tu pre vás nastavuje variant aplikácie Kodi. Táto aplikácia vám umožňuje prístup ku všetkým filmom a seriálom. Tento softvér je tiež veľmi jednoduchý. Môžete rýchlo vyhľadať film alebo sériu, ktoré chcete vidieť, uložiť do obľúbených položiek a streamovať vo vysokej kvalite rýchlosťou blesku.

Myslíte si, že použitie Streamboxu je nezákonné, ale nie je to tak. Sťahovanie a nahrávanie súborov chránených autorskými právami je v Holandsku v súčasnosti nezákonné. Streambox sa nesťahuje ani nenahráva, a teda iba streamuje, preto je stále legálne streamovať tento obsah do televízora.

Inštalácia Streamboxu

Streambox sa inštaluje veľmi ľahko. Je to doslova „plug & play“. Pripojte zariadenie k televízoru pomocou dodávaného kábla HDMI, pripojte ho k sieti WiFi alebo káblovému pripojeniu na internet, zapnite televízor a ste pripravení!

Ešte viac možností

Okrem streamovania filmov a seriálov môžete prostredníctvom tohto prehrávača médií sledovať aj televíziu. Vďaka pripojeniu IPTV už nepotrebujete kábel ani parabolu. Všetko je o internete. Máte tiež prístup k stovkám kanálov z celého sveta. Ak si to chcete dohodnúť so svojím poskytovateľom televízie, čoskoro budete platiť desiatky eur mesačne. Na Gratisstreamen.nl ste pripravení na necelých desať eur mesačne.

Prehrávač médií navyše funguje na Androide. To znamená, že si môžete nainštalovať oveľa viac aplikácií ako iba Kodi. Stiahnite si napríklad Spotify, aby ste mohli streamovať svoju obľúbenú hudbu a medzitým prechádzať časovú os na Facebooku. Ideálne, nie? Aby ste to ešte uľahčili, môžete si kúpiť špeciálnu klávesnicu.