Ako

Takto si stiahnete a vytvoríte nálepky Whatsapp

WhatsApp ponúka možnosť posielať nálepky, pomocou ktorých môžete svojim konverzáciám dať navyše farbu GIF a emotikonov. Môžete si stiahnuť hotové nálepky, ale môžete si ich vyrobiť aj sami. Viac sa o tom dočítate v tomto článku.

Stiahnite si nálepky

Hotové sady nálepiek sú k dispozícii na stiahnutie cez Whatsapp. Ak to chcete urobiť, najskôr klepnite na znak emodži vľavo. V dolnej časti sivého pruhu uvidíte tri ikony: smajlík, ikonu jedu a štvorec so zloženým rohom. Klepnutím na túto možnosť sa dostanete k nálepkám. Potom pridajte (nové) nálepky klepnutím na znamienko plus vpravo hore. Sadu nálepiek si stiahnete klepnutím na kruh so šípkou nadol.

Samozrejmosťou je tiež veľa aplikácií so sadami nálepiek. Napríklad balíček nálepiek pre Whatsapp - WAStickersApp. Táto aplikácia obsahuje rôzne kategórie sád nálepiek, ktoré si môžete stiahnuť. Nálepky pridáte klepnutím na znamienko plus vedľa súborov. Potom sa automaticky zobrazia v aplikácii Whatsap. Nevýhodou je, že ak tieto aplikácie odstránite, nálepky zmiznú aj z vášho Whatsappu.

Väčšinu aplikácií s nálepkami nájdete iba v Obchode Google Play. Apple nechal z App Store odstrániť veľa aplikácií s nálepkami, pretože porušujú zmluvné podmienky. Napríklad aplikácie s nálepkami sú príliš podobné a majú podobný obsah a funkcie.

Vyrobte si vlastné nálepky

Ak si chcete vytvoriť vlastné nálepky, stiahnite si aplikáciu Vytvoriť nálepky pre Whatsapp. V tejto aplikácii môžete vytvoriť svoje vlastné sady nálepiek klepnutím na znamienko plus vpravo dole alebo pomocou jednej z dvoch vopred vybratých sád.

Nálepku vyrobíte výberom prázdneho štvorca. Potom vstúpite do „režimu úprav“. Napríklad teraz môžete lepiť všetky druhy emodži a samolepky, aby ste sa stali veľkým šialenstvom. Používate na to tlačidlo emodži a tlačidlo nálepky. Vykonajte zovretie alebo zväčšenie pohybov tak, aby všetky obrázky zapadli k sebe. Nálepku uložíte klepnutím na značku začiarknutia vpravo hore.

Najlepšia vec na vytváraní vlastných nálepiek je samozrejme skutočnosť, že na ich výrobu môžete použiť aj fotografie. Vyrezávanie, ťahanie a pripínanie si vyžaduje určitú trpezlivosť. Fotografiu vyberiete klepnutím na „vystrihnúť“. Dostanete sa do svojej galérie. Postupujte podľa riadkov toho, čo chcete rezať prstom, a potom zvoľte „orezať“.

Aj teraz môžete ísť von so všetkými druhmi nálepiek a emodži. Pridajte bláznivé okuliare alebo čiapky alebo napríklad text, aby ste vylepšili svoju jedinečnú nálepku. Nálepku môžete znova uložiť klepnutím na značku začiarknutia.

Po dokončení sady nálepiek je čas pridať ju do aplikácie Whatsapp a ukázať tak všetkým, ktorých poznáte, svoje výtvory. Sadu jednoducho pridáte klepnutím na znamienko plus napravo od nálepiek. Súpravu nájdete v aplikácii Whatsapp pod ikonou nálepky a potom na vlastnej karte aplikácie Vytvoriť nálepky pre aplikáciu Whatsapp.

Teraz môžete samolepky vyrobené v aplikácii Whatsapp použiť podľa vlastného vkusu. V každom prípade budú vaše konverzácie na serveri Whatsapp oveľa šťastnejšie!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found