Ako

Takto posielate vianočné pohľadnice online

Digitálne zasielanie vianočných pozdravov čoraz viac nahrádza vysielanie papierových lístkov. Ale samozrejme to nerobíte prostredníctvom bežného e-mailu. Existuje veľa aplikácií a webov, ktoré sa zameriavajú na odosielanie zábavných digitálnych pozdravov. V tomto článku preskúmame najlepšie možnosti odosielania vianočných pohľadníc online.

Tip 01: Elektronická karta s kartami GoCards

Existuje veľa poskytovateľov elektronických kariet, ale jedným z tých lepších sú karty GoCards. Prejdite na stránku www.gocards.nl a kliknite doľava Prázdniny. Môžete si vybrať z bežných máp a pohyblivých máp. Ak je karta animáciou, má na karte štítok Pohybujúce sa. Ak chcete zobraziť pohyblivé mapy, musíte mať nainštalovaný program Adobe Flash Player.

Kliknite na kartu podľa vášho výberu a zadajte ju nižšie Správa tvoj text. Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu a urobte to aj pre prijímajúcu stranu. Ak zrušíte začiarknutie Potvrdenie o prijatí natož, dostanete e-mail, keď si príjemca prečítal vašu kartu. Môžete tiež poslať lístok anonymne, musíte si však vytvoriť účet na GoCards. Ak chcete kartu dostať aj sami, kliknite na Pošli mi kópiu.

Pomocou webu alebo aplikácie Canva si môžete navrhnúť vlastnú kartu

Tip 02: Začnite sami

Ak si chcete navrhnúť vlastnú kartu, môžete to urobiť napríklad v Canve. Môžete pracovať prostredníctvom webovej stránky alebo pomocou bezplatnej aplikácie pre Android alebo iOS. S týmto tipom pracujeme s aplikáciou. Zaregistrujte sa do služby pomocou svojej e-mailovej adresy alebo prostredníctvom svojho účtu Facebook alebo Google. Klepnite nižšie Objavte Canvu o možnosti Mapa. Vyberte Vianočná pohľadnica a vyberte si jednu z desiatok zábavných šablón. Môžete vidieť, ktoré karty sú kvôli danému slovu zadarmo zadarmo v dolnej časti mapy. Ostatné karty stoja peniaze a je možné ich objednať s kreditmi. Klepnite na Upraviť a vyberte jeden z prvkov na mape, ktorý chcete upraviť. Môžete upravovať texty, meniť písma a meniť farby. Po dokončení klepnite na začiarknutie v ľavom hornom rohu. Potom stlačte zelené tlačidlo vpravo hore. Svoj návrh môžete uložiť do svojej galérie a po kliknutí ho poslať e-mailom Uložiť ako obrázok kliešte. Kartu môžete tiež okamžite poslať e-mailom, napríklad kliknutím na túto možnosť Gmail ťukanie. Je tiež možné okamžite zdieľať váš dizajn so sociálnymi médiami, ako sú Facebook, Instagram, Telegram, WhatsApp a Pinterest. Vedeli ste, že na jednom dizajne môžete pracovať s dvoma ľuďmi? Klepnite na ikonu s dvoma ľuďmi v hornej časti. Vyberte si Odošlite odkaz na úpravy a niekto bude pozvaný na úpravu karty.

Tip 03: Bumerang

Karty bumerangov často nájdeme v kaviarňach, sú to väčšinou vtipné karty s niekedy pikantnými textami. Na webe Boomerang máte stovky elektronických pohľadníc, ktoré môžete bezplatne posielať priateľom a rodine. Prejdite na www.boomerang.nl a kliknite na Prázdniny a vyberte si jednu z pekných vianočných pohľadníc. Máte možnosť poslať lístok poštou, ale ak kliknete Odoslať ako elektronickú pohľadnicu (zadarmo) potom ho pošlete poštou priamo príjemcovi. Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu, meno a e-mailovú adresu príjemcu a vyplňte osobný text pod Osobná správa. Kartu máte možnosť poslať anonymne, ak ju zaškrtnete E-pohľadnicu pošlite anonymne pohnúť sa. Príjemca dostane odkaz, kde môže vidieť kartu.

Niektoré karty eCard

Ďalším zábavným poskytovateľom vianočných pohľadníc je Some eCards, známy pre memy, ktoré často vidíte na Facebooku. Prejdite na www.someecards.com, otvorte ponuku a kliknite na ikonu Vianočné obdobie. Vstupenky sú určené na zdieľanie na sociálnych sieťach, a preto tam nájdete veľké tlačidlo zdieľania na Facebooku. Ak chcete niekomu poslať kartu e-mailom, kliknite na tlačidlo zdieľania vedľa nej a vyberte ikonu pošty.

Na stránke www.victoriantradingco.com sa váš lístok zobrazí priamo v html e-maile

Tip 04: Tradičný

Ak máte radšej tradičné vianočné pohľadnice, pozrite sa sem. Spoločnosť bežne predáva starožitné predmety, má však časť s peknými elektronickými pohľadnicami. Kliknite doľava Vianočné pozdravy a vyberte jeden z lístkov vpravo. Na pravej strane zadajte svoje vlastné údaje a údaje o príjemcovi. Za svoju správu môžete napísať osobnú správu. Nezabudni odísť Zadajte kód vľavo zadajte červený kód naľavo od neho. kliknite na Pošli a karta sa odošle správnej osobe. Na rozdiel od pošty Boomerang sa karta zobrazuje priamo v html pošte. Príjemca nemusí otvárať odkaz.

Nie také pekné vianočné pohľadnice

Spoločnosť Kaspersky varuje vo svojom blogu v nemčine pred nečestnými odosielateľmi, ktorí používajú vianočné pohľadnice na šírenie škodlivého softvéru. Pozor, ak dostanete e-mail, ktorý sa podobá e-mailu napríklad od spoločnosti Apple alebo Amazon, uveďte, že máte nárok na poukaz. Skontrolujte, či e-mail skutočne pochádza od spoločnosti, v ktorej uvádza, že pochádza. Často sa stáva, že sa odkazuje na pokyny v dokumente Word. Nikdy neotvárajte, v súbore sa môže skrývať vírus!

Ešte zábavnejšie ako digitálna vianočná pohľadnica je vianočné video s vlastnou tvárou!

Tip 05: Jib Jab (1)

Ešte zábavnejšie ako digitálna vianočná pohľadnica je vianočné video s vlastnou tvárou! Takéto pekné video ste už pravdepodobne videli a so službou Jib Jab si ho môžete sami vyrobiť. Táto webová stránka má niekoľko bezplatných verzií, ale pre tie najkrajšie možnosti budete musieť vytiahnuť svoju peňaženku. Ročné predplatné vás stojí 24 dolárov; nie veľmi lacné, ale lacnejšie ako zaslanie 50 papierových vianočných pohľadníc. Za túto sumu môžete posielať neobmedzené lístky po celý rok. Bohužiaľ okamžite nevidíte, ktoré elektronické karty sú zadarmo, ale ak prejdete sem, zobrazia sa všetky možnosti. Ak sa chcete zaregistrovať, prejdite na www.jibjab.com a kliknite na ikonu Prihlásiť Se. nižšie Vytvorte si účet pomocou e-mailu uvediete všetky svoje podrobnosti. V hornej časti kliknite na Všetky a potom vyberte príslušnú možnosť Vianoce. Ak umiestnite kurzor myši na jedno z videí, uvidíte, koľko tvárí môžete do videa pridať. Niektoré môžu mať až päť rôznych tvárí. kliknite na Začať spustiť natáčanie videa.

Aplikácia Jib Jab môže tiež importovať fotografie z Instagramu, Facebooku alebo Fotiek Google

Tip 06: Jib Jab (2)

Najprv vyberiete pod Vyberte veľkosť obsadenia koľko rôznych ľudí chcete vo videu vidieť. Stlačením tlačidla Prehrať môžete zobraziť ukážku videa. kliknite na Vytvorte kartu a stlačením znamienka plus pridáte fotografiu svojej vlastnej tváre. Môžete použiť webovú kameru vášho počítača alebo zvoliť vhodnú fotografiu z pevného disku. Aplikácia Jib Jab môže tiež importovať fotografie z Instagramu, Facebooku alebo Fotiek Google. Najlepšie to funguje, ak fotografujete spredu s dobrým kontrastom a pokojným pozadím. V ďalšom kroku uvidíte, že nad vašou tvárou je umiestnená oválna postava. Túto masku si umiestnite čo najlepšie na svoju tvár. Vpravo máte dve možnosti: Škála aby bola vaša fotografia väčšia alebo menšia a Točiť sa otočiť svoju fotografiu. Najdôležitejšie je, že vaše ústa a oči sú priamo na linke. Ak je obrys masky príliš veľký alebo príliš malý pre vašu hlavu, nie je to katastrofa. Ak ste spokojní, kliknite na Ďalšie. V ďalšom kroku si dajte do rohov úst dva trojuholníky. Kruh si dáte presne medzi pery (alebo medzi zuby, ak sú zuby viditeľné). Štvorček si položíte na spodok brady. Animácia teraz ukazuje, ako sa vaša tvár otvára a zatvára. kliknite na Ďalšie a vyber si Áno ak ste spokojní. V ďalšom kroku môžete kliknutím pridať ďalšiu osobu Pridajte ďalšiu tvár kliknúť. Ak chcete vidieť iba seba, potom si vyberiete Super, poďme ďalej a video je zostavené. Teraz kliknite na zdieľam zdieľať svoje video. Upozorňujeme, že ak ste si vybrali platené video, môžete ho zdieľať, iba ak máte profesionálnu verziu aplikácie Jib Jab. kliknite na Pridajte správu ak chcete pridať osobnú správu.