Ako

Tu nájdete tapety tém Windows 10

Microsoft pravidelne vydáva nové témy Windows 10. Takáto téma dodáva operačnému systému nový vzhľad. Základom sú často nádherné obrázky na pozadí. Vysvetlíme, kde sú tieto tapety vo vašom systéme uložené, aby ste ich mohli napríklad preniesť do iného počítača.

Inštalácia témy je jednoduchý spôsob, ako prispôsobiť veci ako pozadie pracovnej plochy systému Windows 10, farby, zvuky a dokonca aj kurzor naraz. Predtým sme opísali, ako upraviť farby a motívy v systéme Windows 10.

Poďme sa v krátkosti pozrieť na to, ako zaviesť takúto tému. Kliknite pravým tlačidlom myši na plochu a vyberte Upravte podľa osobných preferencií. Ísť do Témy a kliknite na Stiahnite si viac tém z obchodu Microsoft Store. Otvorí sa obchod a uvidíte, že si môžete vybrať zo stoviek bezplatných tém.

Vyberte si jednu a kliknite na Stiahnuť. Po dokončení sťahovania stlačte Uplatňovať priamo zmerať tému. Často sa to týka niekoľkých fotografií, ktoré sa striedajú tak často. Jeho frekvenciu môžete upraviť na Personalizácia, tapety, prezentácia, obrázky sa menia každú ...

Umiestnenie tapety systému Windows 10

Samozrejme, tieto obrázky pochádzajú odniekiaľ. Sú vo vašom systéme, ale dobre skryté. Predpokladajme, že sa vám fotografia páči natoľko, že si ju chcete nechať osobitne. Alebo vás niekoľko obrázkov až tak neláka a chcete sa ich zbaviť. Potom potrebujete správny priečinok, kde sú obrázky uložené ako .jpgs.

Otvorením Prieskumníka a výberom položky zaistite, aby boli skryté priečinky viditeľné Možnosti / Zmeniť priečinok a možnosti vyhľadávania / Zobraziť / Zobraziť skryté priečinky / súbory a disky. Potom prejdite naC: // Users / [Username] / AppData / Local / Microsoft / Windows / Themes.

Každá nainštalovaná téma má tu svoj vlastný priečinok. V takomto priečinku sa nachádzajú obrázky Pozadie pracovnej plochy, ako vidíte vyššie. Tu môžete obrázky skopírovať do iného priečinka alebo jednoducho vymazať. Ak je to potrebné, uložte ich na USB kľúč alebo externú jednotku, po ktorej môžete obrázky tiež preniesť do iného počítača. Alebo na ňu kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte si Použiť ako pozadie pracovnej plochy.

Štandardné obrázky pre Windows 10

Samotný Windows 10 má tiež pripravené niektoré štandardné obrázky. Môžete to vidieť na čerstvej inštalácii - známom modrom pozadí s logom Windows - a na prihlasovacej obrazovke. Aj tie sa dajú nájsť, ale na inom mieste.

Choď pre to za tebou C: //riadiť a otvoriť Windowspriečinok. V ňom nájdete opäť mapu Web. Ukladajú sa tu všetky štandardné obrázky Windows 10 v rôznych rozlíšeniach. K dispozícii je dokonca aj 4K verzia, ktorá samozrejme najlepšie funguje na 4K monitore.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found