Ako

Čas Popcorn sa vracia: takto začínate

Je to takmer päť rokov, čo prestala existovať streamovacia služba Popcorn Time. V tom čase ste mohli streamovať takmer všetky filmy a seriály zadarmo. Popcorn Time bol užívateľsky príjemný a mimoriadne obľúbený, ale predovšetkým úplne nelegálny. Napriek tomu sa Popcorn Time teraz vracia.

Aj keď existuje veľa nelegálnych spôsobov sledovania bezplatných filmov, ktoré sa práve dostali do kín alebo ktoré nemožno nájsť v legálnych streamovacích službách, Popcorn Time bol vždy veľmi obľúbený pre svoju užívateľskú prívetivosť a elegantné rozhranie. Nie nadarmo sa streamovacia služba často označuje ako nelegálny Netflix.

Korónový vírus zanechal mnoho ľudí doma a vývojári Popcorn Time chcú tento okamih využiť na opätovné spustenie streamovacej služby. „Love in the times of Corona, version 0.4 is now out“, je možné prečítať si na twitterovom účte streamovacej služby.

V posledných dňoch bola uvedená nová verzia a Popcorn Time funguje ako obvykle. Aplikácia je stále zadarmo na používanie a naďalej podporuje používanie VPN, aby sa zabránilo odhaleniu vašich nelegálnych postupov pri streamovaní vašim poskytovateľom internetových služieb.

Aplikácia opäť obsahuje najnovšie filmy a seriály vrátane Star Wars: The Rise of Skywalker, Joker, Sonic the Hedgehog, ako aj série ako Westworld, Better Call Saul, Futurama a stovky ďalších relácií.

Pracovať

Popcorn Time je teda stále rovnako nelegálny ako pred rokmi. V posledných rokoch navyše pribudlo veľa nových právnych služieb, napríklad Disney +, Amazon Prime Video a Videoland, v dôsledku čoho enormne vzrástla ponuka filmov a seriálov. A s tým sa dopyt po službe ako Popcorn Time pravdepodobne o niečo znížil.

Ak však stále chcete začať so streamovacou službou (beta verzia), môžete v prehliadači surfovať na popcorntime.app. Stlačte veľké tlačidlo Stiahnuť Popcorn Time 4.0 a aplikácia sa stiahne okamžite. Služba je dostupná pre Windows, macOS, Linux, iOS a Android.

Po stiahnutí súboru môžete prejsť streamingovou službou do vášho systému pomocou sprievodcu inštaláciou. Bude to trvať niekoľko minút.

Potom spustíte aplikáciu. V systéme Windows pravdepodobne dostanete správu, že program Windows Defender Firewall zakázal niektoré časti aplikácie. Potom kliknite na Povoliť prístup, aby ste mohli používať Popcorn Time. Prijmite podmienky používania v rámci streamovacej služby a máte priamy prístup k mnohým filmom a seriálom.

Ak sledujete film alebo seriál, môžete podľa možnosti upraviť kvalitu obrazu a pridať titulky. Je tiež možné nastaviť jazyk zvuku.

Na vlastné riziko

V pravom hornom rohu aplikácie môžete stlačením blikajúceho červeného zámku vytvoriť účet VPN. Ak používate takúto nelegálnu službu, odporúča sa vždy používať VPN, aby nebolo možné zistiť vašu IP adresu. Ak stiahnete alebo distribuujete veľa nelegálneho obsahu, môžu to byť prísne pokutované. Používanie takýchto nelegálnych služieb je preto výlučne na vaše vlastné riziko.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found