Ako

S týmito webmi a aplikáciami môžete posielať karty online

Teraz, keď musíme všetci zostať doma, máme spontánne chuť natrieť steny, kúpiť si novú televíziu a často položíme na stôl kvety. Aj keď máme veľa kontaktov s priateľmi, rodinou a kolegami prostredníctvom nášho smartphonu, je samozrejme príjemné poslať kartu. Môže táto osoba okamžite rozjasniť svoj dom. S týmito aplikáciami a webmi môžete ľahko poslať blahoželanie za poplatok.

Greetz

Greetz je pravdepodobne najznámejší web, ktorý posiela pozdravy, možno s darčekom, čiastočne vďaka veľkému marketingovému delu, ktoré je za nimi. Webové stránky aj aplikácia sa ľahko používajú. Očarujúce na Greetzovi je, že existuje nielen veľký výber kariet: text na svojej karte je tiež možné okoreniť fotografiami, ikonami a veselými farbami. Je tiež možné vložiť fotografiu na prednú stranu karty a napríklad vyrobiť obal časopisu.

Na Greetzovi je pekné to, že existuje široká škála typov kariet. V skutočnosti nájdete lístok na každú príležitosť a každý typ človeka. Je tiež možné poslať kartu s hudbou. Možnosť poslať darček je tiež dobrou voľbou, pretože to často nejde opačne: ak si kúpite niečo z webového obchodu, nemôžete k tomu pridať peknú kartu. Aj keď výber darčekov v Greetz samozrejme nie je obrovský, v porovnaní s bežnými kvetmi a čokoládami je ich k dispozícii podstatne viac. Na odoslanie karty cez Greetz si nemusíte vytvárať účet.

Ticket2go

Na webe Kaartje2go môžete tiež posielať darčeky so svojou kartou, ktorá má v zásade veľa podobností s Greetz. Existuje veľký výber kariet, aj keď sú predložené o niečo menej atraktívne ako na Greetz. V každom prípade je webová stránka Kaartje2go dizajnovo o niečo jednoduchšia a nemá aplikáciu. Minimálne žiadna aplikácia na odosielanie lístkov. To, čo Kaartje2go má, je aplikácia, pomocou ktorej môžete oživiť svoj lístok prostredníctvom rozšírenej reality.

S programom Kaartje2Go môžete tiež umiestniť svoju fotografiu na prednú stranu karty, takže si môžete napríklad vyrobiť veľkonočného zajačika zo seba alebo z príjemcu. Rovnako ako v prípade Greetz, aj tu je možné nechať si vytlačiť kartu v malom, strednom alebo veľkom formáte. Môžete si tiež zvoliť typ papiera: elegantný perleťový, štýlový ľan alebo jednoducho lesklý. Na odoslanie lístka si nemusíte nevyhnutne vytvárať účet, hoci webová stránka varuje, že vám môže prísť o zľavu.

Punc

Keď premýšľate o pohľadniciach, čoskoro vás napadne Hallmark. Aj keď táto asociácia pravdepodobne pochádza hlavne z kamenných stojanov na karty, Hallmark má tiež pôsobivý web plný kariet. Karty všetkých tvarov a veľkostí: vyrobené z dreva, čokolády alebo jednoducho vyrobené z odolného papiera. Rovnako ako vyššie uvedené možnosti, aj tieto karty si môžete zvnútra vyrobiť úplne podľa svojich predstáv: s bláznivými obrázkami, fotografiami a textom v celej dúhe farieb.

V spoločnosti Hallmark tiež nie je potrebné vytvárať si účet, hoci tu máte výhody. Web Hallmark a aplikácia Hallmark sa mierne líšia od webov Greetz a Kaartje2Go, pretože vyžarujú o niečo pokojnejšie. To sa tiež lepšie hodí k značke, ktorou je Hallmark: je to hlavne o momentoch, o emóciách a nie tak o tom, byť vtipný. Ukázalo to aj množstvo vstupeniek: je to trochu menej jazyka ako Greetz a trochu klasickejšie, ako to poznáme Hallmark z novinového stánku.

Príspevky na lístky

Vysielanie lístkov je o niečo menej profesionálne z hľadiska vzhľadu a možností ako vyššie uvedené tri obchody s lístkami, má však výhodu v tom, že zakúpenie samotných lístkov je tiež o niečo lacnejšie. Na svoju kartu môžete stále pridávať obrázky a fotografie, ale tento proces je o niečo viac prostredníctvom ponúk, než aby bol intuitívny. Všetko je len o niečo jednoduchšie a napríklad nie je k dispozícii žiadna aplikácia.

Ak však chcete poslať kartu bez akýchkoľvek starostí, potom je Kaartjeposten web, na ktorom nemusíte dlho listovať, aby ste našli ideálny lístok. V každej kategórii existuje veľa rôznych druhov kariet, z ktorých si môžete vybrať - len o niečo hravejšie ako priemerná karta Hallmark, ale nie tak blízko ako Greetz. Jednoducho veselé karty pre každú osobnosť. Zostáva to so zaslaním karty, pretože Ticket Post s inými darčekmi nič nerobí. Vstupenky môžete posielať bez vytvorenia účtu.