Ako

Takto nahrávate telefónne hovory pomocou svojho iPhone

Každému z nás sa to občas stane: nie ste spokojní so zakúpeným produktom alebo službou a chcete to reklamovať v zákazníckom servise príslušného predajcu. Potom sľúbi, že veci vyrieši, ale nakoniec nedodrží dohody. Pretože ste nedostali potvrdenie na papieri, nemáte nohu, na ktorú by ste sa postavili. V takom prípade je užitočné zaznamenať telefonický rozhovor. Pomocou TapeACall môžete nahrávať telefonické rozhovory.

Krok 1: Stiahnite si TapeACall

App Store je plný aplikácií, ktoré vám umožňujú nahrávať hovory, a takmer všetky fungujú rovnako: pomocou funkcie konferenčných hovorov v systéme iOS. S týmito aplikáciami sú vždy spojené náklady. Pre každú aplikáciu sa líši, aké vysoké sú tieto náklady. S TapeACall môžete nahrávať neobmedzený počet konverzácií za približne 5 eur mesačne, a to tak prijatých telefónnych hovorov, ako aj konverzácií, ktoré sami iniciujete. Väčšina ostatných aplikácií si účtuje poplatok za minútu, čo sa môže rýchlo prejaviť.

Krok 2: Odchádzajúce hovory

Aby ste mohli používať TapeACall, potrebujete predplatné, ale môžete si ho vyskúšať zadarmo na sedem dní. Po overení telefónneho čísla musíte prostredníctvom textovej správy vytočiť miestne prístupové číslo. Toto je číslo použité na zaznamenanie hovoru. Ak chcete zaznamenať konverzáciu, spustite aplikáciu a stlačte veľké červené tlačidlo nahrávania. Potom sa vytočí miestne prístupové číslo a po niekoľkých sekundách sa znamienko plus aktivuje. Stlačením pridajte kontakt (t. J. Osobu, ktorej chcete volať). Keď to urobíte, zobrazí sa Zlúčiť aktívne po niekoľkých sekundách. Stlačením sa pripojíte k hovoru. Odteraz sa bude konverzácia zaznamenávať.

Je to povolené?

Môžete si vlastne iba nahrať rozhovor sám? Áno, môžete a nie ste povinní o tom vopred informovať niekoho iného. Spoločnosti však nesmú nahrávať konverzácie bez predchádzajúceho súhlasu. Zvyčajne pred telefonickým hovorom budete počuť, že konverzáciu je možné zaznamenať na účely tréningu.

Krok 3: Prichádzajúce hovory

Čo však s prijatými hovormi, pretože v takom prípade nemôžete najskôr otvoriť aplikáciu TapeACall. Máte pravdu, ale tajne nepotrebujete aplikáciu na zlúčenie konverzácií. Je to preto, že do vášho adresára je pridaná kontaktná osoba s názvom TapeACall. Keď dostanete hovor, jednoducho stlačte znovu znamienko plus a tentokrát do hovoru pridajte TapeACall. Potom klepnite znova Zlúčiť. Od tohto okamihu sa bude zaznamenávať aj táto konverzácia. Ak si chcete vypočuť zaznamenané konverzácie, stlačte tlačidlo so symbolom hrať v aplikácii.

zdieľam

Aplikácia tiež ponúka možnosť uložiť vaše konverzácie a potom ich zdieľať s ostatnými. Zaznamenané konverzácie môžete uložiť ako verejnú adresu URL alebo ako zvukový súbor. Keď stlačíte jeden z týchto uložených fragmentov, dostanete možnosť zdieľať konverzáciu. To sa dá dosiahnuť pomocou rôznych platforiem, ako sú Google Drive a Dropbox.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found