Ako

Takto zlučujete súbory PDF

Naskenované dokumenty ako samostatné súbory PDF? Alebo potrebujete zoskupiť správy vo formáte PDF? Súbory PDF sú užitočné, ale bohužiaľ ich nemôžete iba vkladať jeden po druhom. S týmito tromi tipmi to zvládnete.

PDFMerge

S PDFMerge môžete zlúčiť PDF súbory online bez nutnosti registrácie alebo inštalácie. Úpravy súborov do veľkosti 15 MB je zadarmo, budete však mať možnosť prispieť darom. Máte tiež možnosť stiahnuť si program, takže môžete dokonca upravovať súbory offline.

Výhodou aplikácie PDFMerge je, že môžete zlúčiť toľko súborov, koľko chcete. Okrem toho sú tiež možné rôzne kombinácie súborov, napríklad Word, Excel, PDF alebo dokonca HTML. Jednoducho nahrajte svoje súbory a kliknutím na Zlúčiť zlúčte súbor.

PDFMerge je jednoduchý a bezplatný spôsob zlúčenia súborov PDF.

Adobe Acrobat

Pomocou aplikácie Adobe Acrobat môžete zlúčiť súbory PDF z rôznych zdrojov do jedného súboru. Veľkou výhodou aplikácie Adobe Acrobat je, že sa rozhodnete, kam ktorú stránku vložíte. Stránky možno voľne orezávať, posúvať a potom zlúčiť. Jednoducho súbory pretiahnite a vytvorte zlúčený súbor. S programom Adobe Acrobat teda môžete pracovať oveľa podrobnejšie ako s online variantmi. Za toto však platíte veľa. Za štandardný variant už zaplatíte 195,75 eura.

Adobe Acrobat je veľmi kompletný program, ktorý však stojí za svoju cenu.

PDFsamenvoegen.be

Prajete si predovšetkým rýchlo a ľahko zlúčiť dva súbory PDF? Potom je pravdepodobne dobrá voľba súbor PDFsamenvoegen.be. Súbory môžete zlúčiť veľmi rýchlo bez sťahovania, inštalácie alebo registrácie. Veľkou nevýhodou je, že môžete nahrať iba dva súbory. Na stránke PDFdraaien.be môžete tiež ľahko otáčať súbory PDF, čo je užitočné pri nesprávne naskenovaných dokumentoch. Postup je rovnaký ako v prípade aplikácie PDFMerge, jednoducho sa nahrá a stlačí sa tlačidlo „zlúčiť“.

Tu sa dozviete, ako ľahko upravovať súbory PDF