Preskúmanie

15 najlepších streamovacích aplikácií pre Android a iOS

Všetci poznáme známe streamovacie služby ako Netflix, Disney + a Apple TV +, ale v skutočnosti existuje oveľa viac aplikácií, pomocou ktorých je možné streamovať filmy a seriály. Mnoho z týchto aplikácií podporuje Chromecast a AirPlay na jednoduché prezeranie obrázkov na televízore. Toto sú najlepšie streamovacie aplikácie pre Android a iOS.

Ďalšie zoznamy aplikácií? Skontrolujte tiež computertotaal.nl/apps. Tam každý mesiac uvádzame najlepšie aplikácie pre Android a iOS.

Chromecast a AirPlay

Mnoho aplikácií v tomto článku je vhodných na „prenášanie“ cez Chromecast a AirPlay. Takto môžete jednoducho zobrazovať obrázky na televízore alebo posielať hudbu do reproduktorov. Chromecast je technika od spoločnosti Google s rovnakým hardvérovým kľúčom HDMI, ktorý môžete zapojiť priamo do televízora. Dongle napájate pomocou USB nabíjačky alebo USB portu na televízore. AirPlay vám ponúka zhruba rovnaké možnosti. Na zobrazenie obrázkov na televízore môžete použiť Apple TV.

1 televízny seriál

Black Mirror, The Crown, Stranger Things: existuje toľko nových sérií, ktoré je možné sledovať prostredníctvom televízie, DVD a známych streamovacích služieb, že takmer potrebujete aplikáciu na sledovanie toho, čo ste videli ... a televízne seriály môžu urobte práve toto. jeden z najlepších. Aplikácia načítava podrobnosti o seriáloch z TheTVDB.com, otvorenej databázy pre televíznych fanúšikov. Vďaka aplikácii môžete ľahko sledovať svoje obľúbené série a môžete sledovať upútavky a sledovať, kedy bude k dispozícii ďalšia epizóda. Našťastie spojlery zostávajú skryté!

Android (zadarmo)

2 Interaktívna televízia KPN

Aplikácia iTV Online spoločnosti KPN nedávno získala aktualizáciu a tento nový názov. Môžete s ním sledovať tradičné televízne kanály cez Android, iPhone a (čoskoro) iPad. Od aktualizácie môžete vonku sledovať ešte viac kanálov vrátane vysielania Fox Sports. Užívajte si na cestách alebo sledujte futbal s priateľmi. Nie všetky zmeny sú pozitívne: rozhranie je komplikovanejšie; potrebujete viac akcií, aby ste sa vrátili napríklad k televíznemu sprievodcovi z televízneho vysielania.

iOS, Android (zadarmo)

3 Ziggo GO

Ak máte predplatné televízie od spoločnosti Ziggo, môžete pomocou tejto novej aplikácie (ktorá nahrádza Horizon Go) sledovať televíziu na svojom smartfóne a tablete. Hlavnou vlastnosťou je, že môžete sledovať až tisíc kanálov naživo, s mnohými kanálmi v HD kvalite. K dispozícii je tiež programový sprievodca, v ktorom môžete vďaka Replay TV sledovať programy až týždeň po vysielaní. Pozrieť sa môžete vonku pomocou 3G / 4G alebo WiFi. Casting cez Airplay alebo Google Chromecast je zabudovaný, ale bohužiaľ funguje iba pre živé televízne vysielanie, nie pre Replay TV.

iOS, Android (zadarmo)

4 Plex

Máme radi Plexa. Samozrejme musíte urobiť niečo ako nainštalovať softvér Plex Media Server na počítač alebo server. Ale potom si môžete vychutnať filmy, seriály, hudbu a fotografie, ktoré sú uložené napríklad na dome po celom dome. Prehrávať je možné pomocou smartfónu alebo tabletu a väčšina inteligentných televízorov má aj aplikáciu Plex. Môžete vysielať do televízora pomocou mobilného telefónu cez Airplay alebo Chromecast. Tí trochu šikovní môžu sledovať potoky aj na cestách, napríklad vo vlaku.

iOS, Android (zadarmo)

6 Veronica Superguide

Ako moderný televízny divák chcete predovšetkým vidieť jasne usporiadanú ponuku na požiadanie, a to je možné u Veronica Superguide. Okrem bežného televízneho sprievodcu zobrazuje táto aplikácia aj škálu služieb Netflix, Pathé Thuis, iTiunes, Videoland, NLziet a Uitzending Gemist. Aplikácia zohľadňuje vaše preferencie, napríklad zdroje na požiadanie, ktoré chcete sledovať. Chcete rýchlo nájsť, kde si môžete pozrieť určitý film alebo sériu? Môžete vyhľadať rozsiahlu databázu (viac ako 40 000 titulov).

iOS, Android (zadarmo)

7 Upflix

Snažíte sa nájsť drahokamy z obrovského množstva Netflixov? Upflix môže byť skvelým pomocníkom. Na prvý pohľad môžete vidieť, ktoré série a filmy boli nedávno pridané do služby Netflix, prípadne zoradené podľa kategórií. Okrem toho môžete okrem iného vidieť hodnotenie divákov na serveroch IMDb a Rotten Tomatoes. Okrem toho aplikácia poskytuje prehľad o najnovších správach z Netflixu a kinách prostredníctvom rôznych mediálnych zdrojov.

iOS, Android (zadarmo)

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found