Ako

Takto môžete zadarmo sledovať filmy a seriály na Netflixe

Netflix stále zostáva jednou z najdrahších streamovacích služieb, z ktorej si momentálne môžete vyberať. Predplatné vás bude ľahko stáť 11 až 14 eur mesačne. Nie každý je ochotný to urobiť. Netflix týmto divákom vyhovuje a sprístupňuje niektoré filmy a seriály zadarmo.

Kliknutím na tento odkaz prejdete na špeciálnu stránku Netflix, kde nájdete obmedzený počet bezplatných filmov a seriálov z ponuky Netflix Originals. Napríklad v súčasnosti môžete vidieť populárne filmy Dvaja pápeži, Vtáčia búdka a Vražedné tajomstvo bez nutnosti platiť predplatné. Nemusíte si ani vytvárať účet.

Jedna epizóda na sériu

Série nájdete aj v rade, vrátane Stranger Things, Grace a Frankie, When See See Us, Our Planet a Elite. Ale skôr ako skočíte do vzduchu: môžete si pozrieť iba prvú epizódu prvej sezóny. Ak si chcete pozrieť zvyšok série, budete si musieť predplatiť predplatné. Netflix sľúbil, že bezplatnú ponuku raz za čas aktualizuje, aby ste sa mali vždy na čo pozerať. Ako často to streamovacia služba urobí, nie je známe.

Takzvanú stránku Watch Free od Netflixu je možné navštíviť iba na PC, notebooku a tablete alebo smartfóne s Androidom.

Na inteligentnej televízii môžete dokonca sledovať filmy a seriály zadarmo, čo je však trochu ťažkopádne. Potom budete musieť prejsť do prehľadávača na televízore a na paneli úloh zadať odkaz www.netflix.com/en/watch-free.

Bohužiaľ nie je možné na stránku pristupovať v zariadeniach iPhone alebo iPad. Nie je jasné, aký je dôvod. Stránka Sledovať zadarmo nebude fungovať ani v režime inkognito vášho prehliadača. Služba potom pri prehrávaní videí zobrazí chybové hlásenie.

Predtým ste tiež mohli začať bezplatnú skúšobnú dobu v trvaní jedného týždňa, ale streamovacia služba to nedávno prestala ponúkať.

Alternatívy

Ak rýchlo vyčerpáte bezplatnú ponuku Netflixu, môžete zvážiť aj ďalšie streamovacie služby. V súčasnosti je k dispozícii veľa možností: od KPN Interactive TV po Upflix a Vevo. Filmy zadarmo môžete streamovať aj prostredníctvom služby Plex, ktorá sa podobá službe Netflix.