Ako

Takto si robíte diár s 1 Second Everyday

Chcete si navždy vážiť tie najlepšie chvíle vo svojom živote? Potom už nerobte iba videá na špeciálne príležitosti, ale každý deň si ušetrite krátku chvíľu. Vďaka 1 Second Everyday je to veľmi jednoduché a rýchle.

Nainštalujte si aplikáciu

1 Second Everyday je k dispozícii pre Android aj iOS z obchodov s aplikáciami. Hneď ako prvýkrát otvoríte sekundu každý druhý deň, budete si musieť vytvoriť účet. Klepnite na Vytvoriť účet a potom vyberte Nie dnes začať so zjednodušenou verziou. Ak si chcete vytvoriť účet, môžete sa prihlásiť pomocou svojej e-mailovej adresy alebo účtu Google. Keď si prečítate zmluvné podmienky a vyjadríte s nimi súhlas, musíte aplikácii povoliť prístup k fotoaparátu, mikrofónu, fotografiám a polohe, pričom prístup k polohe je voliteľný. Pokračujte s Poďme.

Natočte film

Po krátkom úvode môžete začať. Ak chcete vytvoriť videoklip, klepnite na červené tlačidlo pomocou fotoaparátu vľavo dole. Po nasnímaní záberu ho musíte orezať tak, aby trval presne jednu sekundu. Na lište môžete fragment posunúť do požadovanej polohy. Ak chcete otočiť videoklip, potrebujete tlačidlo vľavo hore. Po dokončení klepnite na zelené tlačidlo nožnicami v pravom hornom rohu. Váš klip sa potom v dnešnom dni v kalendári zobrazí ako miniatúra.

Spätná účinnosť?

Chcete pridať aj krátke videoklipy z predchádzajúcich dní v týždni alebo mesiaci? Potom stačí klepnúť na požadovaný dátum v prehľade kalendára. S tlačidlom Pridajte úryvok ste okamžite vedení k videám, ktoré ste v ten deň natočili pomocou svojho smartphonu. Na pridanie titulku alebo pocitu, ak chcete, stačí jediné klepnutie.

Zdieľajte video

Máte už po týždni alebo mesiaci veľa skvelých klipov? Potom klepnite na ikonu hraťtlačidlo v pravom dolnom rohu. Získate prehľad počtu úryvkov na časovej osi. Pokračujte s Kontinuálne. 1 Second Everyday teraz generuje klip všetkých vašich krátkych videoklipov. Klepnite na Uložiť aby som to zachránil. O niečo neskôr to môžete urobiť pomocou zdieľamtlačidlo zdieľania prostredníctvom správy, Instagramu alebo iných služieb sociálnej siete.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found