Ako

7 tipov na dobrý štart so Samsung Galaxy S7

Nový smartphone si môže trochu zvykať, aj keď je to Galaxy S7. Od fotoaparátu po najlepší spôsob správy aplikácií, tu vám ponúkame 7 tipov, ako začať s telefónom Samsung Galaxy S7 dobre.

1. Skratka pre fotoaparát na Galaxy S7

K mnohým funkciám máte rýchlejšie prístup pomocou rôznych klávesových skratiek na Galaxy S7. Jedným z nich je aplikácia fotoaparátu. Dvojitým rýchlym kliknutím na nové tlačidlo Domov sa okamžite otvorí aplikácia Fotoaparát, takže už nikdy nezostanete na zachytenie toho krásneho okamihu. Túto skratku je možné použiť kdekoľvek v Galaxy S7, či už surfujete v prehliadači alebo prechádzate poznámkami, funguje všade. Prečítajte si tiež: Samsung Galaxy S7 vs. LG G5: Aký je najlepší smartphone so systémom Android?

2. Najlepšie nastavenie zobrazenia

Na novej generácii inteligentných telefónov je okamžite vidieť, že sú jasné a svetlo sa odráža od obrazovky. S novšími smartfónmi, ktoré vyjdú v priebehu roka, môžete nastaviť nočný režim, ale so Samsung Galaxy S7 môžete použiť niečo iné. U modelu S7 je možné farby dostať na akýsi základ, aby obrazovka už nebola taká jasná a farby boli o niečo jemnejšie.

Ak to chcete použiť, prejdite na Nastavenia> Displej> Režim displeja a nastavíte to Základňa. Takto vás nemusia otravovať žiarivé farby, ale vaše oči si aj tak môžu vychutnať nádherné farby, ktoré má Samsung Galaxy S7.

3. Odstráňte domovské obrazovky

Samsung Galaxy S7 tiež prichádza s niektorým firmvérom, ktorý poskytuje potrebné (domáce) obrazovky. Máte dosť všetkých tých obrazoviek? Potom ho môžete odstrániť jednoduchým pohybom.

Uistite sa, že ste na domovskej obrazovke a držíte prst tam, kde nie sú k dispozícii žiadne aplikácie. Niekoľko kariet sa teraz javí ako priehľadné štvorce. Môžete to urobiť hore pomocou Tlačidlo Odstrániť odstrániť.

4. Viac snímok obrazovky na jednom obrázku

S S7 je možné nasnímať niekoľko snímok obrazovky za sebou, ktoré je potom možné uložiť ako jeden obrázok. Namiesto nespočetného množstva fotografií v galérii si teraz môžete nechať snímky obrazovky, ktoré patria k sebe.

Môžete to urobiť tak, že jednoducho urobíte snímku obrazovky a potom pokračujete Zachyťte viac tlačiť. Tlačidlo nájdete v strede v dolnej časti obrazovky. To vám umožní nasnímať toľko snímok obrazovky, koľko chcete, a pripojiť ich všetky dokopy, bez toho, aby ste preplnili svoj fotoalbum snímkami obrazovky.

5. Fotografujte profesionálnejšie

Okrem toho, že je Galaxy S7 vybavený novou technológiou dvojitých pixelov, má fotoaparát množstvo funkcií, ktoré zabezpečia, aby ste mohli robiť nádherné fotografie. Aj keď už máte nejaké skúsenosti s profesionálnym fotografovaním, Samsung má pre vás stále nejaké triky.

V aplikácii Fotoaparát fotoaparátu S7 môžete zapnúť ďalší režim, režim Pro. Vďaka tomu budú vaše fotografie vyzerať ešte lepšie a profesionálnejšie. Tento režim môžete spustiť kliknutím na ikonu v aplikácii Fotoaparát Tlačidlo režimu v dolnej časti obrazovky a potom Pro tlačiť. Získate tak veľa nových funkcií svojho fotoaparátu, napríklad hodnoty ISO, vyváženie bielej, kontrasty a množstvo ďalších funkcií, vďaka ktorým budú vaše fotografie vyzerať lepšie - ak viete, čo robíte.

6. Aplikácie na domovskej obrazovke

Ak chcete mať na domovskej obrazovke viac aplikácií, máte možnosť to nastaviť. Niektorí ľudia považujú niektoré aplikácie za také užitočné a používajú ich každý deň. Aké pohodlné je umiestniť ich na prvú obrazovku?

Stlačte a podržte prst kdekoľvek na prázdnom mieste na domovskej obrazovke. Vďaka tomu je k dispozícii niekoľko možností. Potom stlačte mriežka obrazovky. Tu máte na výber z niekoľkých mriežok, ktoré zabezpečia, že môžete na domácu obrazovku uložiť viac alebo menej aplikácií.

7. Vždy na displeji

Vždy zapnutý displej si razil cestu aj k Samsungu Galaxy S7, a to nie je nepríjemné. Pretože je obrazovka neustále zapnutá, môžete kedykoľvek vidieť, koľko je hodín alebo kto vám poslal správu, bez toho, aby ste sa museli dotknúť telefónu. Aj keď je to samozrejme veľmi užitočné, nevýhodou je, že spotrebúva batériu. Našťastie existuje možnosť vypnúť obrazovku Always On a je to tiež celkom jednoduché. Môžete tiež upraviť štýl a určiť, čo sa bude zobrazovať.

Ísť do Nastavenia> Obrazovka> Vždy zapnuté zobrazenie a došli ste k menu. Tu môžete túto funkciu zapnúť alebo vypnúť a upraviť obrazovku Always On podľa svojich predstáv.