Preskúmanie

15 najlepších bezplatných aplikácií pre Google Chrome

Každý, kto tvrdí, že vo webovom prehliadači - alebo v operačnom systéme založenom na prehliadači - nemôžete vykonať žiadnu skutočnú prácu, nevidel niektoré z najnovších aplikácií pre Chrome. Preto sme pre vás zaradili tie najlepšie bezplatné aplikácie pre Google Chrome.

Aplikácie z Internetového obchodu Chrome spoločnosti Google je možné používať v prehliadači Chrome a operačnom systéme Chrome OS, ktorý sa nachádza v Chromebookoch. Málokto si uvedomuje, že mnoho z týchto aplikácií je vysoko nad oslavovanými záložkami a môžu dokonca konkurovať plnohodnotnému počítačovému softvéru. Čoraz viac aplikácií ponúka aj offline funkcie.

Drahokamy v Internetovom obchode Chrome

Nájsť drahokamy pre Chrome môže byť zložité. Obchod je organizovaný chaoticky a neponúka jednoduchý spôsob, ako odlíšiť dobré aplikácie od zlých. 15 aplikácií Chrome uvedených nižšie je však skvelých, či už používate počítač so systémom Windows, Mac alebo Chromebook.

Toto je voľne preložený článok z našej sesterskej stránky PCWorld.com, ktorý napísal Jared Newman (@onejarednewman). Názor autora nemusí nevyhnutne zodpovedať názoru ComputerTotaal.

15 najlepších bezplatných aplikácií pre Chrome od IDG Holandsko