Preskúmanie

VideoCacheView - Video z pamäte

Vyrovnávacia pamäť je miesto, kde sú dočasne uložené údaje, aby sa umožnil rýchlejší prístup k týmto údajom. Napríklad vyrovnávacia pamäť vášho prehliadača, ktorá výrazne zrýchľuje surfovanie po internete. Pohodlne môžete z medzipamäte vyberať aj cenné veci, napríklad videá. VideoCacheView to robí.

VideoCacheView

cena

zadarmo

Jazyk

Holandsky

OS

Windows XP / Vista / 7/8/10

Webová stránka

www.nirsoft.net 6 Skóre 60

  • Pros
  • Všetky videá v pamäti cache sa nachádzajú
  • Hrateľné priamo z vyrovnávacej pamäte
  • Negatíva
  • Názvy videí sú nerozlúštiteľné
  • Žiadne miniatúry
  • Žiadny vstavaný prehrávač videa

Keď sledujete videá, sťahujú sa tiež na pozadí, zatiaľ čo vy ich sledujete. Preto sa video pri druhom sledovaní často nezruší. Môžete to využiť veľmi šikovne, pretože stiahnuté video je potom možné prehrať aj offline. Potrebujete na to iba program.

Skenovať medzipamäť

VideoCacheView je program s názvom, ktorý to robí celkom dobre. Po spustení program prehľadá vyrovnávaciu pamäť všetkých prehľadávačov, ktoré ste nainštalovali, a vyhľadá videosúbory. Potom nástroj indikuje, či sa videosúbory nachádzajú v medzipamäti a je možné ich prehrať. Je dôležité nainštalovať prehrávač videa, ktorý je o niečo flexibilnejší ako prehrávač Windows Media Player, pretože s ním nie je možné prehrať väčšinu súborov. V takom prípade odporúčame VLC Player.

Chaotický

Dobré na tomto programe je, že absolútne robí to, čo sľubuje. Naskenuje vyrovnávaciu pamäť vašich prehľadávačov a zobrazí vám všetky prehrávané videá. V tom spočíva aj problém: skutočne sa zobrazujú všetky videá a žiadne z týchto videí nemá názov, ktorý je možné dešifrovať. Stručne povedané, ak ste si pozreli sto videí na YouTube, potom existuje nielen sto videí, ale aj všetky reklamy, ktoré k tomu patria. A všetci majú nepochopiteľné tituly. Na základe adresy URL môžete do istej miery dešifrovať, odkiaľ video pochádza, ale o ktoré video sa jedná, stačí kliknúť.

Záver

VideoCacheView určite robí to, čo robí, ale nejde o program, ktorý budete každý deň používať na vychutnávanie rolovania videí vo vyrovnávacej pamäti. Bolo by pekné, keby program pracoval s miniatúrami na rýchlejšie vyhľadanie videí.