Novinky

Vyhľadávač lodí sleduje každú loď Sail v reálnom čase

Sail Amsterdam 2015 sa začal dnes a stovky lodí momentálne plávajú po vodných cestách hlavného mesta. Prostredníctvom vyhľadávača lodí môžete sledovať lode, ktoré sa zúčastňujú prehliadky, v reálnom čase.

Ship Finder je podobná webová stránka ako Plane Finder, známa platforma, na ktorej sa zobrazujú informácie o letoch a trasy. Shipfinder funguje rovnako. Prejdite na web shipfinder.co a priblížte si Amsterdam (alebo, ak hľadáte inú loď, kdekoľvek na mape). Kliknutím na loď zobrazíte podrobnosti.

Zapichnite si kôpku sena

Uvidíte veľa informácií, ako je názov, typ lode, presné umiestnenie a vlajka, pod ktorou sa loď plaví. Uvidíte obrázky známych lodí. Loď môžete zdieľať kliknutím na reťazi alebo sledovať kurz kliknutím na ikonu lode. Čím ďalej sa priblížite, tým viac lodí budete môcť rozlíšiť. Webová stránka bohužiaľ nemá funkciu vyhľadávania, takže ak chcete nájsť konkrétnu loď, jedná sa o hľadanie ihly v kope sena.

Poznámka: Ak navštívite web pomocou mobilného prehliadača, budete presmerovaní do aplikácie, ktorá bohužiaľ stojí okolo štyroch eur.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found