Preskúmanie

Revo Uninstaller Pro 3.1.1 - Dôkladne odstráňte softvér

Mnoho vývojárov softvéru bohužiaľ neposkytuje dobrý modul na odinštalovanie. Výsledkom je, že sa po odinštalovaní programu často stále pohybujú nežiaduce zvyšky. Určité tvrdohlavé programy nemožno odstrániť vôbec. Revo Uninstaller ponúka riešenie.

Revo Uninstaller Pro 3.1.1

cena

Približne. 30, - €

Jazyk

Holandsky

OS

Windows Vista / 7/8

Webová stránka

www.revouninstaller.com

9 Skóre 90
  • Pros
  • Nútené odstránenie
  • Vyhľadajte zvyšky údajov
  • Inštalácie monitora
  • Negatíva
  • Užívateľské prostredie

Platená verzia programu Revo Uninstaller používa viac algoritmov na nájdenie zvyškov stratených údajov. Program okrem toho presne sleduje, ktoré zmeny systému sa počas inštalácií uskutočnia. Revo Uninstaller preto vie, ktoré súbory patria konkrétnemu programu a kde sú uložené. Ďalej sa mu tiež darí násilne odstraňovať najodolnejší softvér. Táto posledná možnosť je užitočná napríklad pri poškodení inštalácie, takže príslušný program nemožno odstrániť bežnou metódou.

Odstrániť všetko

Na domovskej obrazovke nájdete prehľad všetkých nainštalovaných aplikácií. Vyberiete program a vyberiete Odinštalovať vyhodiť všetky údaje. Revo Uninstaller automaticky vytvorí bod zálohovania a obnovenia registra. Po dokončení odinštalovania vyhľadajte zvyšné súbory, priečinky a kľúče databázy Registry. Môžete si vybrať z troch metód vyhľadávania, a to Bezpečné, Priemerný a Dôsledne.

Nástroj okamžite zobrazí, ktoré programy sú nainštalované.

Nemôžete odstrániť nejaký softvér zo systému? V takom prípade si vyberiete túto možnosť Vynútené odinštalovanie. Potom určíte, v ktorom priečinku je program uložený, potom sa o zvyšok postará Revo Uninstaller. Tiež sa oplatí načítať inštalačné súbory z Revo. Softvér potom uchováva presný súbor denníka, aby mohol sledovať, ktoré zmeny v systéme prebiehajú. Keď už program nebudete potrebovať, spoločnosť Revo vie, ktoré súbory je potrebné odstrániť. V praxi to funguje perfektne! Napríklad sme už nemohli nájsť žiadne zvyšky údajov programu na stiahnutie zo služby Spotnet.

Záver

Revo Uninstaller Pro je rozsiahlejší ako jeho bezplatný brat, takže šanca, že po programoch zostanú zvyšky údajov, je nulová. Vďaka holandskému prekladu je softvér veľmi ľahko použiteľný, takže ho môže používať každý používateľ počítača. Okrem diskutovaných funkcií má Revo Uninstaller na palube aj niektoré pomocné nástroje. Môžete napríklad vyčistiť prehľadávače, vyčistiť nepotrebné súbory a spravovať programy pri spustení.

Po odstránení programu vyhľadá Revo Uninstaller nepotrebné zvyšky údajov.