Ako

Takto streamujete filmy a seriály s Kodi

Kodi je ideálny na streamovanie filmov a seriálov a je tiež zadarmo na použitie. Media Center má oveľa viac možností, pretože si s ním môžete tiež prehrať svoju vlastnú hudbu a zbierky fotografií. V tomto článku vysvetľujeme, ako Kodi funguje.

Aplikáciu Mediaplayer Kodi si môžete zadarmo stiahnuť pre veľké množstvo platforiem, ako sú Windows, Mac, Linux, Android, jailbroken verzie iOS a Raspberry Pi. Hľadanie dobrých doplnkov sa ale môže cítiť ako ihla v kope sena. So SuperRepo stiahnete a nainštalujete veľké množstvo dobrých doplnkov naraz.

Prečítajte si tiež: Kodi - dokonalý prehrávač médií pre všetky vaše zariadenia.

Nainštalujte si Kodi

Pred pridaním akýchkoľvek skvelých doplnkov do aplikácie Kodi si najskôr nainštalujte program na PC. Freeware si môžete stiahnuť z webovej stránky www.kodi.tv. K dispozícii sú verzie pre všetky bežné operačné systémy, ako sú Windows, Linux, OS X a dokonca aj Raspberry Pi. V tomto článku pracujeme s verziou pre Windows, fungovanie na iných platformách je podobné. Počas inštalácie označte, že chcete pridať všetky komponenty, a dokončite sprievodcu. Kodi je predvolene v angličtine. Prejdite na Systém / Nastavenia / Vzhľad / Medzinárodné a vyberte späť Jazyk pred Holandsky.

Ak chcete nainštalovať SuperRepo, choďte na v rámci rozhrania Kodi Systém a vyberte si to Správca súborov. kliknite na Pridať zdroj, uvidíte vstupné pole, do ktorého môžete pridať adresu URL. Zadajte adresu URL //srp.nu, zadajte ľubovoľné meno a stlačte Ok. Teraz vľavo uvidíte možnosť SuperRepo (alebo akékoľvek meno, ktoré ste vymysleli).

Repozitár SuperRepo je veľká zbierka doplnkov pre Kodi.

Stiahnite si SuperRepo

Teraz ste prepojili svoju aplikáciu Kodi s kolekciou priečinkov SuperRepo. Ak chcete skutočne všetko doviesť, choďte znova na Systém a vyberte si to nastavenie. Kliknite doľava Doplnky a potom ďalej Inštalácia zo súboru zip. Nájdite priečinok, ktorý ste práve vytvorili (v našom prípade SuperRepo).

V závislosti od verzie Kodi, ktorú máte, si vyberiete správny priečinok. Vo verzii 15.1 to je Isenguard, ale môže sa líšiť podľa verzie. V našom prípade prechádzame do priečinka / repozitáre / superrepo a použite súbor zip superrepo.kodi.isenguard.repositories.0.7.03.zip. Vyberte súbor a stlačte Ok. Teraz sa stiahne celá zbierka možných kanálov.

Nie všetko funguje rovnako dobre, ale výber je široký.

Nainštalujte si doplnky

Po nainštalovaní úložísk môžete začať vyberať doplnky, ktoré chcete použiť. Vráťte sa na hlavnú obrazovku a vyberte ikonu Video> Doplnky (alebo Hudba> Doplnky ak chcete hlavne počúvať hudbu). kliknite na Získať viac ... a nájdete prehľad všetkých doplnkov, ktoré boli stiahnuté z príslušného úložiska.

Poriadne si pozrite, ktoré doplnky si myslíte, že potrebujete, a vyskúšajte ich. Neskôr ich môžete kedykoľvek odstrániť. Doplnok nainštalujete kliknutím na jeho názov a stlačením tlačidla Inštalovať.

Streamujte všetky zdroje

Ako naznačuje názov, Stream All The Sources načítava mediálne súbory z rôznych zdrojov. Ponuka je preto obrovská! Tento doplnok nájdete surfovaním tu. Potom pridajte Streamovať všetky zdroje spôsobom, ktorý je vysvetlený vyššie. Vyhľadajte pekný názov a uveďte, z ktorého webu chcete zbierať stream.

Exodus

Genesis bol dlho pre Kodi zďaleka najobľúbenejším doplnkom. Táto aplikácia je bohužiaľ istý čas nepoužiteľná. Tvorcovia teraz prichádzajú s alternatívou pod menom Exodus. Môžete to tiež použiť na prenos najnovších filmov a seriálov do počítača. Rozšírenie inštalujete stiahnutím úložiska Kodi Bae odtiaľto.

Tu nájdete priečinok s rôznymi súbormi. Kliknite na súbor úplne dole úložisko.kodibae-3.0.0.zip.Potom kliknite na Stiahnuť ▼. Celý súbor zip uložte niekam, kde ho ľahko nájdete. Podľa vysvetlenia vyššie znova aktivujte toto úložisko. Veľkou výhodou je, že tento doplnok ponúka rôzne spôsoby zoradenia ponuky. Kliknutím na Filmy získate prístup ku kategóriám, ako sú napríklad Kiná, víťazi Oscara a Najsledovanejšie. Hneď ako kliknete na pekný názov, môžete si vybrať z rôznych streamov.

Exodus je, ako by to mohlo byť inak, nástupcom Genesis.

Nastavenia Exodu

Niektoré nastavenia môžete ľahko upraviť v programe Exodus. V hlavnej ponuke tohto doplnku vyberte možnosť Náradie. Potom kliknite na Nastavenia: Všeobecné. Na prechádzanie kategóriami použite šípky na klávesnici. Včela hrať v prípade potreby nastavte maximálnu kvalitu. Na odľahčenie siete môžete zvoliť napríklad 720p. Ak chcete najlepšiu kvalitu, môžete nechať toto nastavenie na 1080p. Ísť do Zdroje a určiť, z ktorých webov má Exodus načítať streamy. Skrz Účty podľa potreby prepojte účet Trakt.tv alebo IMDb. Včela Titulky aktivovať pomocou Holandsky holandskom jazyku.

Pozerajte naživo televíziu

Trvá to trochu práce, ale môžete tiež nastaviť Kodi, aby ste mohli sledovať živé televízne programy. K tomu existuje celý rad doplnkov, pomocou ktorých môžete v podstate prijímať kanály verejnoprávnych vysielateľov a rôzne platené stanice. Viac vám o tom povieme v tomto článku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found