Ako

Oživte svoju záhradu pomocou týchto piatich bezplatných záhradníckych aplikácií pre Android

Vďaka odhodlaniu a úsiliu záhradníkov rozkvitá veľa záhrad. Údržba záhrady alebo pestovanie zeleniny nie je pre každého, ale s týmito piatimi aplikáciami, ktoré sme pre vás vybrali, sa aj vy môžete stať skúseným záhradníkom. Je čas získať zelené ruky.

MyGardenApp

V aplikácii MyTuinApp získate prehľad o veľmi veľkom počte rastlín v holandských záhradách a v koľkých záhradách sa táto rastlina vyskytuje. Tieto údaje sú založené na počte pridružených členov, ktoré má Moja záhrada. Aby ste mohli aplikáciu My Garden využívať čo najlepšie, musíte si najskôr vytvoriť účet. Môžete posielať správy, ak chcete dať tipy iným záhradníkom, ale môžete si tiež prečítať skúsenosti ostatných, aby ste sa od nich poučili sami. Držať krok so záhradou vyžaduje čas a keďže nie všetko kvitne súčasne, môže vám pomôcť dobré plánovanie. Potom môžete použiť zabudovaný kalendár, aby ste vedeli, kedy ktoré rastliny znovu zaliať alebo pohnojiť.

MijnTuinApp má databázu rastlín, ale tiež vám umožní učiť sa od ostatných a zdieľať skúsenosti.

Sprievodca záhradkárstvom pre začiatočníkov

Sprievodca záhradkárstvom pre začiatočníkov je praktická aplikácia - príručka - pre začínajúcich záhradníkov. V aplikácii získate príručky, ako čo najlepšie pestovať určité rastliny a zeleninu a ako oplodniť všetky semená. Príručka poskytuje veľa tipov vrátane toho, s ktorými typmi záhrad je najlepšie začať pre neskúsených záhradníkov a ako zabezpečiť, aby pôda, na ktorej má všetko vyrásť, spĺňala všetky požiadavky. Jedinou nevýhodou aplikácie je, že všetko je v angličtine. Ak to nie je problém, Príručka pre záhradkárov pre začiatočníkov poskytuje veľa užitočných informácií.

Dostanete tipy, ako začať ako pestovateľ.

Zeleninové záhradníctvo!

Zeleninové záhradníctvo! je aplikácia zameraná na pestovanie a pestovanie zeleniny a ovocia. Vďaka aplikácii, ktorú máte prístup k elektronickým knihám o zelenine a vodných rastlinách, si môžete vypočuť podcasty od záhradníkov a k dispozícii sú tipy na stravu. Aplikácia obsahuje všetko, čo vás napadne v súvislosti s ovocím a zeleninou, napríklad dodržiavanie diéty, nápoje, ktoré si s nimi môžete pripraviť a ako ich pestovať a pestovať. Aj v tejto aplikácii je všetko v angličtine, ale ak váš životný štýl zodpovedá tomu, čo táto aplikácia ponúka, je to viac než užitočné.

Môžete si tiež prečítať správy od iných záhradníkov.

Pl @ ntnet Identifikácia závodu

Pl @ ntnet Plant Identification je databáza existujúcich rastlín, stromov a kríkov, pomocou ktorých môžete určiť, s akou flórou máte do činenia. Ak vidíte krásnu rastlinu na dovolenke, pomocou tejto aplikácie môžete zistiť, o ktorú rastlinu ide. Týmto spôsobom môžete rozložiť záhradu s rastlinami a stromami podľa vášho výberu. Mimochodom, môžete si prezerať fotografie podľa stromov a kríkov, ktoré konkrétne zobrazujú kmeň alebo ovocie. To vám umožní určiť, ktorý ker vám dáva najväčšiu údržbu. Ak sa vám to nepáči, potom viete, ktoré rastliny by ste nemali dostať.

Bez problémov hľadajte správne rastliny.

Kvetinová kontrola

Na našom povrchu Zeme je toľko stromov a rastlín, že sa môže stať, že aplikácia Pl @ ntnet nemá všetko vo svojej databáze. V takom prípade vám môže ponúknuť riešenie FlowerChecker. Ak narazíte na neznáme rastliny, môžete si urobiť fotografiu a poslať ju cez aplikáciu. Potom dostanete správu s informáciou, s ktorou rastlinou máte do činenia. Jedinou nevýhodou je, že ak ho použijete, musíte za získanie svojich informácií zaplatiť niečo viac ako pol eura. Nákupy v aplikácii však nie sú potrebné, preto vám odporúčame, aby ste túto aplikáciu používali, iba ak nemôžete získať informácie o zariadení iným spôsobom.

Naozaj neviete, o ktorú rastlinu ide? Potom zapnite FlowerChecker.

Niektoré aplikácie sú mierne zastarané, takže na najnovších mobilných zariadeniach nemusia fungovať. Aplikácie boli testované na telefóne Samsung Galaxy S3.