Ako

Navrhnite si svoje vlastné elektronické pohľadnice pomocou aplikácie Smilebox

Nechcete na sviatky posielať vopred pripravené elektronické pohľadnice? Máte radšej osobné karty? Vďaka freeware Smilebox môžete ľahko navrhnúť svoje vlastné elektronické pohľadnice. Ako základ použijete šablónu a potom môžete pridať svoje vlastné fotografie, videá a texty. Vysvetľujeme, ako postupovať.

Nainštalujte si Smilebox

Otvorte prehliadač a posuňte sa na Smilebox. stlač tlačidlo Začať na stiahnutie inštalačného súboru. Uložte súbor a potom ho spustite. Klikni na Súhlasímkeď súhlasíte s licenčnou zmluvou, otvorí sa tlačidlo Smilebox. Stále si musíte vytvoriť bezplatný účet Smilebox. Jednoducho zadajte svoje meno a e-mailovú adresu a zvoľte heslo. Finch Prihláste sa na odber bulletinu ak nechcete dostávať informačné vestníky. kliknite na Kontinuálne pristúpiť k.

Inštalačný súbor si môžete stiahnuť pomocou veľkého tlačidla Začíname.

Vyberte kartu

Na úvodnej obrazovke môžete prejsť pod Katalóg návrhov vyberte motív pre svoju kartu. Pretože by sme chceli navrhnúť vianočnú pohľadnicu, otvárame kategóriu Prázdniny. Načíta sa počet dostupných kariet v tejto sérii. Jedným kliknutím na kartu získate ďalšie informácie o šablóne, napríklad počet osobných fotografií, ktoré môžete pridať. Existujú rôzne typy kariet: Zdravím vás sú často statické štandardné mapy, keď sa nachádzate Prezentácie môžete uložiť oveľa viac fotografií. S Pozvánky potom môžete znova navrhnúť pozvánky. Vyberte si napríklad jednu z desiatok rôznych šablón 7. Stužková dovolenka - pozdrav. Potom kliknite na tlačidlo Prispôsobte si zadávať svoje vlastné fotografie a texty.

Vybrali sme túto pohľadnicu, ktorá ponúka priestor na jednu až tri vaše vlastné fotografie.

Prispôsobte si

Ak chcete na svojej karte použiť svoje vlastné fotografie, kliknite na tlačidlo vľavo dole Získajte fotografie kliknite. Prejdite do správneho umiestnenia súboru a kliknite na ikonu Pridaťtlačidlo pre pridanie fotografií. Tieto sa zobrazia ako miniatúry v ľavom stĺpci. Do Smileboxu môžete pridať toľko fotografií, koľko chcete. kliknite na hotový keď skončíte. Späť v hlavnom okne pretiahnite pridané fotografie na kartu. Môžete trochu priblížiť pomocou posúvača a pomocou Opraviť môžete vylepšiť automaticky, konvertovať fotografiu na čiernobiele alebo odstrániť efekt červených očí. Môžete samozrejme tiež úplne upraviť text umiestnením kurzora do textového poľa a zadaním vlastnej správy.

V pravom stĺpci hlavnej obrazovky môžete podľa potreby zvoliť hudbu. Klikni na hrať- tlačidlo pre chuť a potom začiarknite číslo podľa vášho výberu. Prajete si zmeniť vzhľad karty? Skrz Vyberte rozloženie na tejto karte môžete určiť, koľko fotografií chcete použiť. Môžete tiež ľahko upraviť pozadie. Stačí prechádzať rôznymi možnosťami v ponuke Vyberte si pozadie. Nakoniec môžete tiež zvoliť písmo a farbu rámu. Kliknite na tlačidlo v hornej časti Uložiť keď skončíte s prispôsobovaním a pomenujete svoj dizajn. Potom pokračujte na kartu 3 Náhľad pre náhľad na celú obrazovku.

Takmer všetko si môžete upraviť podľa svojich predstáv.

Pošlite vianočné želanie e-mailom

Ste spokojní so svojím dizajnom? Potom je čas zdieľať svoju kartu s priateľmi a členmi rodiny. Kliknite na kartu 4 Zdieľanie, tlač alebo DVD. Zobrazia sa vám rôzne možnosti exportu. kliknite na Pošli poslať svoj výtvor e-mailom. Potom pridaj To e-mailové adresy príjemcov oddelené čiarkou. Včela Vyberte, kedy sa má odoslať môžete si zvoliť, kedy chcete poslať vianočnú pohľadnicu. Môžeš Teraz okamžite poslať kartu alebo oneskoriť odoslanie zadaním konkrétneho dátumu. Rýchlo zadajte predmet na adrese Predmet, napríklad „Všetko najlepšie!“ a osobná správa SprávaTextové pole. Ak chcete poskytnúť veľa ľudí želaniam, môžete pomocou tlačidla voliteľne importovať svoj adresár z Yahoo!, Hotmail, Gmail, AOL alebo Outlook pomocou tlačidla Importovať adresy. kliknite na Kontinuálne pokračovať a zaškrtnúť Základné prevedenie poslať kartu zadarmo. kliknite na Pošli na odoslanie karty.

Príjemcovia dostanú kartu o niekoľko sekúnd neskôr s ukážkou v ich poštovej schránke. Jedným dotykom hraťtlačidlo otvorí prehľadávač a prehrá mapu s animáciami a hudbou. Po úspešnom odoslaní karty dostanete potvrdenie.

Môžete rýchlo zadať osobnú správu.

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.