Partner

S atramentom HP Instant Ink vám už nikdy nedôjde atrament

Predpokladajme, že musíte niečo vytlačiť uprostred noci: možno pracujete neskoro, alebo musíte stihnúť let a chcete si vytlačiť letenku. A potom je atrament preč. Čo teraz? HP Instant Ink bol koncipovaný práve pre toto. Vďaka tejto službe si vaša tlačiareň sama objedná včas nový atrament, ktorý sa doručí pred spotrebovaním starého. Užitočné? V tomto článku samotní používatelia hovoria, aké výhody majú.

S atramentom do tlačiarne to nie je nič iné ako s väčšinou vecí v živote: raz sa zastaví. Atrament do tlačiarne má tiež nepríjemnú vlastnosť, že sa vyčerpá, keď to nie je skutočne pohodlné. Prinajmenšom sa to zdá; väčšina ľudí dnes tlačí iba to, čo skutočne potrebujú, a je len nepríjemné, ak to nefunguje, pretože atrament opäť došiel.

Menej energie

Vďaka okamžitému atramentu HP sa nemusíte obávať, že vám v tlačiarni dôjde atrament. Atrament sa dodáva automaticky v pravý čas, dokonca aj pred vyprázdnením kazety. Už vám teda nikdy nedôjde atrament. Vaša tlačiareň je pripojená k internetu a upozorní vás, keď je kazeta takmer prázdna. Už nemusíte robiť nič sami. Výhodou tiež je, že náplne sú väčšie, takže ich môžete používať dlhšie. Stojí vás to menej energie. To hovorí nielen spoločnosť HP, ale aj recenzie na internete. Každá recenzia spoločnosti HP Instant Ink ukazuje, že je lacnejšia a ekologickejšia. Ak vám záleží na životnom prostredí, okamžitý atrament je dobrým riešením, pretože kazety sa ľahko recyklujú.

Skúsenosti

Najlepšie je samozrejme otestovať, či vám produkt vyhovuje. Na úvod si však už môžete prečítať recenziu na HP Instant Ink. Alebo tri. Získate tak lepšiu predstavu o tom, ako to funguje a aké výhody majú ďalšie skúsenosti. Toto hovoria používatelia o HP Instant Ink:

1. „Pracujem z domu a vďaka HP Instant Ink sa už nemusím báť, že mi dôjde atrament, keď sa nachádzam uprostred návrhu grantu. Milujte tento program a povedzte to všetkým svojim priateľom !! “

2. „Náklady na atramentové kazety v obchode som vynásobil počtom, koľkokrát ich zvyčajne do roka vymením, čo bolo viac ako dvojnásobok ceny za službu Instant Ink. Ďalej ani nemusím myslieť na atrament. Viem, že si môžem kedykoľvek vytlačiť, čo chcem. “

3. „Veľmi ekonomická a bezproblémová tlač. Už nemusím mať vytlačené fotografie v kiosku a čo je dôležitejšie, môžem si vytlačiť všetky fotografie, ktoré chcem. “

Skúška zadarmo

Ak chcete získať skúsenosti s produktom HP Instant Ink a napísať svoju vlastnú recenziu, môžete. Spoločnosť HP ponúka bezplatný program pre HP Instant Ink pre 15 stránok mesačne. Potom môžete úplne zadarmo tlačiť, farebne a čiernobielo. Chcete tlačiť viac? Potom si môžete tiež predplatiť niektorú z platených služieb. Záver? Vyskúšajte to sami.

Skontrolujte, či je vaša tlačiareň vhodná pre okamžitý atrament

Spoločnosť HP natočila video o rodinnej tlači. Sledujte to nižšie.