Preskúmanie

Adidas Snapshot: Ako tvrdo dokážete vystreliť loptu?

Ako futbalista prirodzene rád sledujete svoje výkony na ihrisku. Ako často ste zodpovední za rozhodujúce momenty v zápase a mali by sa súperi skutočne báť vašich bleskových striel? Našťastie to druhé teraz môžete ľahko preskúmať pomocou aplikácie Adidas Snapshot.

Adidas Snapshot je aplikácia, ktorá pomocou fotoaparátu vo vašom smartfóne meria, ako tvrdo dokážete vystreliť loptu a v akom uhle lopta zaberá vzdušný priestor. Na základe týchto údajov môže aplikácia potom vypočítať, ako ďaleko lopta letí, kým znova dopadne na zem. Tieto dáta sú samozrejme veľmi zaujímavé zistiť o sebe, ale čo sa mi páčilo ešte viac, bolo snažiť sa vylepšiť skóre priateľov.

Meranie záberu v aplikácii Adidas Snapshot začína nastavením aplikácie a vytvorením ideálnej polohy fotoaparátu. Aplikácia sa vás okrem iného pýta, či má osoba, s ktorou robíte meranie, ľavá alebo pravá noha, kde je lopta a aká je veľká. Aplikáciu navyše môžete používať iba za denného svetla a musíte stáť v určitej vzdialenosti od lopty. Môže sa to zdať ako problém, ale zdá sa, že s týmto produktom Adidas Snapshot poskytuje veľmi presné výsledky.

Výsledky výstrelu si môžete pozrieť v repríze, kde vidíte rýchlosť, uhol záberu a predpokladanú vzdialenosť záberu. Údaje sú veľmi jasné a aplikácia vám dáva možnosť zdieľať ich priamo s priateľmi na Facebooku alebo YouTube. Osobne by som rád videl, že aplikáciu je možné v budúcnosti použiť aj na športy, ako je tenis a basketbal. Adidas Snapshot už vie, ako pracovať veľmi návykovo.

V skratke

Adidas Snapshot je zábavná aplikácia, pomocou ktorej uvidíte, ako tvrdo dokážete vystreliť loptu, pod akým uhlom to robíte a ako ďaleko sa očakáva, že lopta letí. Vzhľadom na prísne požiadavky na meranie strely sa výsledky zdajú byť veľmi presné. Ak začnete aplikáciu používať, môžete zaručiť potrebnú konkurencieschopnosť medzi vami a vašimi priateľmi.

Hodnotenie 8/10

Cena: Zadarmo

K dispozícii pre: iPhone

Stiahnite si Adidas Snapshot z App Store

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found