Preskúmanie

Freemake Video Converter 2.0.1.2

Na trhu je strašne veľa (bezplatných) video prevádzačov a väčšina z nich má takmer identické funkcie. Aj keď prevádzanie videa pred niekoľkými rokmi bolo stále zložité a časovo náročné, v dnešnej dobe tieto typy programov podporujú takmer všetky populárne typy súborov a môžete z nich okamžite previesť z avi do požadovaného formátu. Tvorcovia programu Freemake Video Converter si myslia, že k tomu môžu niečo pridať.

Prvá vec, ktorú si všimnete pri spustení programu, je super pekné rozhranie. Všetko to vyzerá veľmi atraktívne, ale čo je dôležitejšie, veľmi jednoduché. Horné tlačidlá určujú, ktoré súbory sa majú importovať, zatiaľ čo tlačidlá v dolnej časti určujú, na čo sa majú konvertovať. Výber je tiež rozsiahly: môžete pridávať nielen video a zvukové súbory, napríklad DVD, ale je tiež možné zadať adresu URL takého súboru alebo pridať fotografie. Posledná zmienka je obzvlášť zaujímavá, pretože môžete ľahko vytvárať prezentácie a nahrávať ich napríklad priamo na YouTube, čo je fantastické. Môžete tiež upraviť tieto prezentácie, umiestniť na ne hudbu atď., Ale jednoduché rozhranie to nevysvetľuje ani neoznámi. To je škoda, pretože túto funkciu môžete ľahko prehliadnuť.

Rozhranie programu vyzerá pekne a funguje úžasne logicky.

Funkcie v jednoduchosti

Počet možností sa na prvý pohľad môže zdať obmedzený, v skutočnosti však ide iba o šikovný dizajn rozhrania. Môžete exportovať do (napríklad) avi, mkv, Apple, Android, YouTube, Sony, Flash a mnohých ďalších. Apple samozrejme nie je formát, ale ak kliknete na toto tlačidlo, môžete si zvoliť, pre ktoré zariadenie Apple chcete video optimalizovať (ktoré má tiež skryté tlačidlo pre ešte viac ručne nastavených možností). Všetko to vyzerá veľmi pekne a možnosti sú na logickom mieste, takže prevod videa je takmer taký ľahký ako zapnutie vypínača. Existuje napríklad aj možnosť vzájomne kombinovať videosúbory jednoduchým začiarknutím políčka. Samotná konverzia je pekná a rýchla a s kvalitou, ktorú od nej môžete očakávať. Ak v predvolenom nastavení zadáte informácie o svojom účte YouTube a Facebook, program bude možné súčasne použiť ako nástroj na odovzdanie videa. Dokonalé programy neexistujú, ale program Freemake Video Converter má pravdu, to je cítiť vo všetkom. Absolútna nevyhnutnosť.

Môžete si rýchlo a ľahko zvoliť, na čo chcete prevádzať, bez straty možnosti nastavovania možností sami.

Freemake Video Converter 2.0.1.2

Freeware

Jazyk Angličtina

Stiahnuť ▼ 13,6 MB

OS Windows XP / Vista / 7

Požiadavky na systém 39,7 MB miesta na pevnom disku, .NET Framework 4

Tvorca Spoločnosť Ellora Assets Corporation

Rozsudok 9/10

Pros

Veľmi pekne vyzerajúce rozhranie

Veľa možností vstupu a výstupu

Zlúčte videá jedným kliknutím

Negatíva

Neexistuje správne vysvetlenie krok za krokom

Bezpečnosť

Žiadny z približne 40 antivírusových programov nevidel v inštalačnom súbore nič podozrivé. Pokiaľ v čase zverejnenia môžeme zistiť, je bezpečné stiahnuť inštalačný súbor. Ďalšie informácie nájdete v úplnej správe o detekcii na webe VirusTotal.com. Ak je teraz k dispozícii nová verzia softvéru, môžete súbor kedykoľvek znova prehľadať prostredníctvom servera VirusTotal.com.