# značkovýobsah

Najlepšie ponuky Black Friday od spoločnosti Google Nest

Google sa rozrástol o ponuku užívateľsky prívetivých webových služieb, ale gigant vo vyhľadávačoch si získal vynikajúcu reputáciu aj v oblasti hardvéru. Vďaka svojej populárnej rade Nest vyrába Google všetky druhy inteligentných produktov pre domácnosť. Máte záujem o inteligentný reproduktor, viacpriestorové Wi-Fi pripojenie na internet, živého asistenta alebo ich kombináciu? Potom využite výhody čierneho piatku uvedené nižšie!

#brandedcontent - spoluautorom tohto článku bola spoločnosť Google.

2 × Nest Audio

Nest Audio je reproduktorom budúcnosti. Tento reproduktor dokáže oveľa viac, ako iba vyzváňanie vašich obľúbených zoznamov skladieb. Vďaka integrácii Asistenta Google môžete požadovať všetky druhy konkrétnych informácií. Povedzte „Hey Google“, položte otázku a rečník odpovie podrobne. Môže to byť čokoľvek. Myslite na informácie o dopravných zápchach, schôdzkach v kalendári a najnovších správach. Nest Audio funguje tiež ako pravá ruka pre inteligentné vybavenie vo vašej domácnosti. Svojím hlasom napríklad prepnete na iný kanál, zapnete kúrenie alebo stlmíte osvetlenie.

Dobrá vec je, že Google vylepšil zvukové pole. Napríklad kryt obsahuje citlivý výškový reproduktor a veľký basový reproduktor, takže vysoký, stredný a nízky zvuk sú zreteľne počuť. To zvyšuje živosť a podrobnosti streamov Spotify! Radšej počúvate stereofónny zvuk? Potom bezdrôtovo pripojte dva reproduktory Nest Audio. Môžete tiež umiestniť viac reproduktorov Nest na rôzne miesta v dome, aby ste mohli hrať (rovnakú) hudbu v rôznych miestnostiach. Táto ponuka sa tu hodí. Pri kúpe dvoch reproduktorov Nest Audio zaplatíte namiesto 199 iba 149 eur. Dočasná propagačná cena platí pre obe farebné kombinácie.

Cena: od 199 € za 149 €

  • Kúpite tu na Coolblue

Nest Hub

Nest Hub nemožno jednoducho zaradiť do kategórie produktov. Týka sa reproduktora a inteligentného displeja v jednom. Pomocou integrácie asistenta Google a 7-palcového dotykového displeja môžete požadovať konkrétne informácie, ako sú údaje o trase, recepty na varenie, predpoveď počasia a schôdzky v kalendári. Pohodlné je, že požadované údaje si môžete okamžite pozrieť, aby ste nepotrebovali smartfón alebo tablet. Ak používate kameru Nest alebo inteligentný domový zvonček, môžete priamo požadovať živé obrazy.

Okrem toho Nest Hub ľahko slúži ako digitálny fotorámik alebo prehrávač Netflix. Možnosti sú nekonečné, pretože tento produkt pracuje s mnohými zariadeniami inteligentnej domácnosti. Vďaka integrovanému reproduktoru môžete hrať aj obľúbené zoznamy skladieb Spotify.

Cena: od 89, - € za 66, - € dohodnúť sa.

Nest Mini

Inteligentný reproduktor pre váš domov nenájdete oveľa lacnejšie. Nest Mini druhej generácie teraz stojí iba 29 eur. Za túto malú sumu získate priamy všestranný produkt. Prehrávajte hudbu vo viacerých miestnostiach, ovládajte inteligentné zariadenia, požadujte informácie hlasom, tento skromný reproduktor dokáže všetko! Pripojte Nest Mini k WiFi a prenášajte streamy Spotify do reproduktora zo smartphonu alebo tabletu.

Mimochodom, najnovšie Mini obsahuje výkonnejší basový reproduktor. Dobré pre hudobné štýly s množstvom basov! Inteligentný reproduktor zvládne siete 2,4 GHz aj 5 GHz, vďaka čomu sa toto zariadenie bude cítiť ako doma v takmer každej domácnosti.

Cena: od 49, - € za 29, - €, dohodu nájdete tu!

2 × Nest Wifi

Sieť Wi-Fi končí v domácnosti s miestami bez Wi-Fi. Vďaka niekoľkým satelitom, ktoré sú navzájom spojené, je v každom rohu domu dostatok dosahu. Google ide so svojim Nest Wifi o krok ďalej. Okrem výkonnej antény WiFi má satelit na palube aj inteligentný reproduktor. Inteligentné riešenie, pretože týmto spôsobom okamžite vytvoríte doma audiosystém pre viac miestností. Spustite aplikáciu Google Home a rozhodnite sa, v ktorých miestnostiach chcete počúvať hudbu. Ako vlastník reproduktora Nest samozrejme využívate aj ďalšie výhody.

Pomocou Asistenta Google si vyžiadajte konkrétne informácie a ovládajte inteligentné domáce zariadenia na diaľku. Pri používaní viacerých zariadení WiFi Nest môžete skutočne zažiť silu siete WiFi a zvuku z viacerých miestností. Tento cenovo dostupný štartovací balíček je dobrým začiatkom so základnou jednotkou a satelitom.

Cena: od 229 € - za 199 €, - pozri ponuku!

Od kedy do kedy je akcia spustená, pozrite sa na webové stránky maloobchodníkov. Akcie platia do vypredania zásob.

Ďalšie ponuky Black Friday od spoločnosti Google? Všetky ponuky nájdete tu!

Ceny sa môžu meniť. Najaktuálnejšie ceny nájdete na stránkach Google.nl

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found