Blog

Potrebné príslušenstvo pre váš iMac v roku 2019

Ak si plánujete kúpiť nový iMac, nezabudnite si okamžite zásobiť niektoré základné doplnky. Ktorý by ste mali mať? Uvádzame zoznam najlepších vychytávok pre váš iMac.

Hliníkový rozbočovač Satechi USB-C iMac

Cena: 99,00 €

Satechi ponúka praktickú hliníkovú platformu pre váš iMac a má tiež tri vstavané porty USB 3, čítačku kariet micro a SD a zvukový konektor. A môžeme ich použiť všetci. Štýlové a praktické: nezabudnite na toto zvýšenie pre váš iMac.

Apple Magic Trackpad 2

Cena: 115,99

Pretože teraz máte tiež možnosť použiť Force Touch na vašom iMacu, tento Apple trackpad je nevyhnutnosťou. Štyri snímače tlaku pod povrchom registrujú vaše pohyby a poskytujú vám ešte viac možností úprav obsahu. Nabíjateľná batéria by vydržala mesiac energie.

Desktop WD Elements - externý pevný disk - 6 TB

Cena: 144,90 €

Pomocou tohto externého pevného disku od spoločnosti Western Digital môžete zálohovať všetky svoje súbory a mať miesto na ukladanie všetkej svojej hudby a filmov. Vďaka podpore USB 3.0 môžete prenášať súbory rýchlosťou blesku: za 3 minúty môžete z vášho iMacu vložiť dvojhodinový HD film na pevný disk. A so 6 TB môžete uložiť pomerne veľa dát.

Das Keyboard 4 Professional pre Mac

Cena: 139,00 €

Ak hľadáte jednoduchú a pevnú mechanickú klávesnicu, potom sa chystáte na klávesnicu Das Keyboard 4. Klávesnica je pripojená pomocou kábla USB 3.0 a obsahuje dva porty USB 3.0. Klávesnica dokáže rozpoznať až šesť rôznych klávesov stlačených súčasne. To si všimnete najmä pri hraní hier.

OWC Thunderbolt 3 Dock

Cena: 299,00 €

Vďaka dokovacej stanici Thunderbolt 3 môžete rozšíriť porty svojho počítača iMac o ďalšie tri porty USB 3.0 a dva 3,5 mm konektory. Ideálne, ak chcete pripojiť veľa periférií. Vďaka portu USB-C Thunderbolt môžete dokonca sledovať 5K filmy.

Apple USB Superdrive

€ 89,00

Pred rokmi sa spoločnosť Apple rozhodla, že vstavaný prehrávač DVD a CD už nie je potrebný, a preto je váš iMac taký ľahký a tenký. Ak stále chcete mať kdekoľvek možnosť prehrávať a napaľovať disky CD a DVD, potom je tento tenký a kompaktný disk USB SuperDrive nepostrádateľný. Prehrávač je o niečo väčší ako obal na CD, a preto sa ľahko vojde do cestovnej tašky a zaberá málo miesta na stole. Ideálne!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found