Ako

Užitočné tipy na kupóny AliExpress

Práve sa stal Singlesday a Black Friday, takže je pravdepodobné, že ste nakúpili na AliExpress. Už ste rozmýšľali nad použitím kupónov? Na AliExpress je často možné použiť kupóny, najmä ak je váš nákup o niečo drahší. Tu je niekoľko užitočných tipov na ukladanie pomocou kupónov AliExpress.

Použite Aliove vlastné kupóny

Je to trochu neobvyklé, ale často tiež získate kupóny AliExpress, keď aplikáciu jednoducho otvoríte. Pri prvej registrácii dostanete dokonca kupón. Tam, kde často musíte hľadať spôsob, ako získať kupón v holandských webových obchodoch, to funguje naopak v AliExpress. Tam si myslia: ak máte kupón, máte ďalší dôvod na nákup. Na váš e-mail sa posielajú aj kupóny. Najmä pri udalostiach, ako je napríklad deň Singles, je v obehu vždy kupón, ktorý vlastní Ali.

Použite kupóny predajcu

Predajcovia tiež často používajú kupóny, aj keď väčšinou platia iba v prípade, že miniete x počet eur. Niekedy je to dvadsať eur, čo je suma, ktorú určite nikdy neušetríte za obal na telefón alebo balíček nálepiek. Existujú aj Vybrané kupóny, ktoré môžete konkrétne použiť iba v obchode x a na produkte x.

Použite web pre vrátenie peňazí

Webové stránky Cashback ešte nie sú známe každému, ale sú to šikovné spôsoby, ako získať túto malú zľavu navyše. Často ide o percento z vašej nákupnej sumy a musíte prejsť na stránku AliExpress prostredníctvom odkazu na webovú stránku cashback. To zvyčajne znamená, že musíte používať web AliExpress, a nie aplikáciu. Na niektorých webových stránkach s možnosťou vrátenia peňazí získate šesťpercentný „kredit“ z vašej zakúpenej sumy a táto suma bude vyplatená na vašu žiadosť, hneď ako celkový cashback presiahne 20 alebo 30 eur.

Použite aplikáciu

Je to trochu rozpor, ak si chcete vziať tip vyššie k srdcu, ale v skutočnosti je lepšie použiť aplikáciu AliExpress ako webovú stránku. V rámci aplikácie môžete počítať s extra zľavou. Rovnaký produkt teda môžete v aplikácii získať lacnejšie ako na webe. Nie vždy to tak je, ale stáva sa to pravidelne. AliExpress by bol rád, keby ste vložili ich aplikáciu do telefónu, pretože to vám samozrejme ešte častejšie pripomenie existenciu predajnej platformy.

Na rozdiel od mnohých iných online obchodov nie je v AliExpress vôbec zakázané používať viac ako jeden kupón. Ak chcete použiť kupón, jednoducho kliknite na možnosť „získať kupón“ alebo „získať ho“, ktorá je často vedľa kupónu. Tento kupón sa potom pridá do vášho profilu. Idete nakupovať, niečo vložíte do nákupného košíka a potom pokračujete v nákupnom procese. Kupóny sa často pridávajú automaticky, ale niekedy môžete pridať kód pozostávajúci zo všetkých druhov znakov, ako vidíte na obrázku nižšie.

Na AliExpress môžete nakupovať najmä lacno, ak kupóny používate a skladáte. Mimochodom, váš produkt sa vďaka tomu nijako rýchlejšie nepresadí, pretože zostáva faktom, že ste naozaj šťastní niekoľko týždňov, kým váš produkt nebude k dispozícii. Prinajmenšom však viete, že za to platíte konkurencieschopnú cenu. Možno zbytočne, ale uvedomte si, že by ste za AliExpress nemali utrácať príliš veľa. Ak vaše balenie obsahuje produkty, ktoré spolu stoja viac ako 22 eur, budete musieť zaplatiť dovozné clo. A áno, potom prídete o svoje práve ušetrené náklady.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found