Ako

Ako upravovať videá v službe YouTube

Na prehľadné zverejnenie filmu na YouTube nepotrebujete žiadny špeciálny softvér. Vďaka funkcii úprav v službe YouTube môžete vylepšiť svoj fragment, stabilizovať ho, pridať efekt alebo dokonca umiestniť pod obrázky inú zvukovú stopu. Vysvetlíme, ako postupovať.

01 Nahrať

Otvorte prehliadač a posuňte sa na www.youtube.com. Kliknite do pravého horného rohu Prihlásiť Se a prihláste sa pomocou svojho účtu YouTube alebo Google. Potom kliknite napravo od vyhľadávacieho panela nahrať zverejniť nový videoklip na webovej stránke.

Videoklip môžete jednoducho pretiahnuť do okna.

Môžete nahrávať štandardné videá s dĺžkou až pätnásť minút v rôznych formátoch súborov. Kliknutím na veľkú sivú šípku vyberte súbor. Prejdite do správneho umiestnenia súboru, vyberte videoklip a kliknite na ikonu Na otvorenie. Ak je to potrebné, môžete tiež jednoducho pretiahnuť videosúbor do okna. V závislosti od kvality, času prehrávania a vášho internetového pripojenia môže nahrávanie a spracovanie chvíľu trvať.

Po nahraní videa sa vedľa názvu zobrazí zelená značka začiarknutia. Tento nadpis môžete ľahko zmeniť v poli nižšie Názov. K videu môžete tiež pridať krátky popis a zadať štítky (štítky), aby ľudia mohli váš klip vyhľadať rýchlejšie. Medzi rôzne kľúčové slová nezabudnite zadať čiarku.

02 Nastavenia

Pri nahrávaní videí je dôležité starostlivo si premyslieť nastavenie ochrany osobných údajov. Váš film je predvolene zverejnený verejne, aby si váš klip mohol pozrieť každý. Môžete to zmeniť na Skryté alebo Súkromneaby mohli súbor zobraziť iba ľudia s priamym odkazom alebo iba ľudia, ktorých ste vybrali.

nižšie Kategória môžete tiež určiť, do ktorej kategórie sa vaše video hodí najlepšie. Úplne dole uvidíte niekoľko statických obrázkov z klipu. Vy sa rozhodnete, ktorú miniatúru videa použijete. Skrz Pokročilé nastavenia môžete tiež určiť, či majú ľudia pri vašom videu dovolené opustiť (video) reakcie. Je tiež možné vytvoriť a Umiestnenie videa a zadajte a Dátum záznamu vybrať.

Ste hotoví s nastaveniami? Potom vyberte Ukladajú sa zmeny Celú dole. Všimli ste si modrý pruh v hornej časti obrazovky s komentárom o predvolených nastaveniach? kliknite na Nakonfigurujte predvolené nastavenia ak chcete tieto nastavenia použiť aj pre budúce nahrávanie.

V pokročilých nastaveniach určíte, či majú diváci povolené reagovať na vaše video.

03 Upraviť

Skrz Správa videa získate prehľad o svojich videách. kliknite na upraviť pracovať na fragmente. Na karte Informácie a nastavenia všetci sme nastavení. Preto kliknite v hornej časti panela na ikonu Vylepšenia.

Potom môžete upraviť svoj fragment Automatická úprava a Stabilizovať. Môžete tiež zvoliť filter alebo nastaviť osvetlenie a farbu pomocou tlačidla so slnkom. Ak chcete klip orezať, použite tlačidlo nožníc. Potom môžete ľahko zadať začiatočný a konečný bod. Chcete zmeniť všetky tváre na nepoznanie? Potom kliknite na Ďalšie funkcie a potom ďalej Uplatňovať.

Ak ste s výsledkami spokojní, kliknite na Uložiť. Vykonanie zmien môže chvíľu trvať. Skrz Zvuk v hornej časti pruhu je možné vložiť pod svoj fragment ďalšiu stopu. V predvolenom nastavení uvidíte najvyššie skladby, ale v ponuke môžete vyhľadať aj popové alebo rockové skladby. Potvrďte zmeny vykonané pomocou Uložiť- tlačidlo.

Ak nie ste spokojní, môžete sa kedykoľvek vrátiť k originálu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found