Preskúmanie

Múdry priečinok - Nie všetko musí byť verejné

Keď má niekto prístup k účtu na vašom PC, môže v podstate vidieť všetky súbory, ku ktorým máte prístup. To nie je vždy žiaduce, niekedy existujú veci, ktoré chcete mať radšej za zatvorenými dverami, ako napríklad daňové doklady, vaše účtovníctvo, osobné listy a podobne. Spoločnosť Wise Folder Hider ponúka riešenie.

Múdry priečinok Skryť

cena

zadarmo

Jazyk

Holandsky

OS

XP / Vista / 7/8/10

Webová stránka

www.wisecleaner.com 10 Skóre 100

  • Pros
  • Robí to, čo by malo robiť
  • Integrácia v kontextovej ponuke Prieskumník
  • Ľahko sa používa
  • Negatíva
  • Žiadna možnosť obnovenia hesla

Čo ak nechcete vo svojom počítači vytvoriť ďalší účet, ale zároveň nechcete, aby všetci videli vaše súbory? Potom je dobré vedieť, že existuje možnosť skryť vaše súbory. S tým vám pomáha Wise Folder Hider.

Z dohľadu

Princíp technológie Wise Folder Hider je jednoduchý. Po prihlásení do programu budete okamžite požiadaní o vytvorenie hesla. Potom sa program spustí a môžete si vybrať, ktoré súbory a priečinky chcete skryť - môžete sa tam pohybovať alebo súbory pretiahnuť do programu. Súbory, ktoré skryjete, okamžite zmiznú. Iba keď ich znova zviditeľníte v programe, znova sa objavia aj v programe Windows Explorer. Aj keď sú súbory skryté, stačí ich otvoriť prostredníctvom rozhrania aplikácie Wise Folder Hider. Súboru potom bude pridelený stav Viditeľné, ale akonáhle program zatvoríte, súbor sa znova stane neviditeľným. Takto so skrytými súbormi nebudete mať problémy.

Ktoré USB?

Program funguje veľmi diskrétne. Po vytvorení súborov, ktoré chcete zmeniť na neviditeľné, môžete program zavrieť. Nikto teda nevidí, že je spustený softvér, pomocou ktorého skryjete svoje súbory, a preto nie je dôvod pátrať po heslách. Možnosť skryť okrem súborov aj celú jednotku USB, program, pokiaľ ide o nás, završuje.

Tento program ponúka za poplatok aj podporu šifrovania, ale to si netrúfame robiť veľmi dobre, pretože sa zdá, že neexistuje možnosť obnovenia hesla.

Záver

Wise Folder Hider funguje bez problémov a chráni vaše súbory pred snoopers. Robí to spôsobom, ktorý vám (so sebou) prácu so súbormi nijako nekomplikuje.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found